Skocz do zawartości

E87 116i, 122ps, tylko 55tys.km WBAUH31070E333192


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo Was proszę o wyrażenie opinii/zdania na temat oferowanej jedyneczki, vin sprawdziłem w bmw i jak się okazuje auto w 2014 roku miało dokładnie ten sam przebieg (200km różnicy) - który ma teraz czyli około 58 tysi jak widać na zegarze. Człowiek, który ją sprowadził twierdzi, iż auto po prostu te ponad 2,5 lata stało, ale dla mnie to trochę zagadka i jakoś trudne do wiary. Z drugiej strony auto - na dobrych trzeba przyznać fotkach - wygląda na naprawdę ładnie, może tylko szukam dziury w całym.... proszę o opinie bo jutro o 7 rano jadę po to autko.... w taką straszliwą pogode w dodatku (400km), z góry wielkie dzięki za opinie, link do jedyneczki:

http://allegro.pl/bmw-120-super-auto-tylko-57tys-km-climatronic-fvat-i6677287012.html

Edytowane przez Mariojr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Bardzo Was proszę o wyrażenie opinii/zdania na temat oferowanej jedyneczki, vin sprawdziłem w bmw i jak się okazuje auto w 2014 roku miało dokładnie ten sam przebieg (200km różnicy) - który ma teraz czyli około 58 tysi jak widać na zegarze. Człowiek, który ją sprowadził twierdzi, iż auto po prostu te ponad 2,5 lata stało, ale dla mnie to trochę zagadka i jakoś trudne do wiary. Z drugiej strony auto - na dobrych trzeba przyznać fotkach - wygląda na naprawdę ładnie, może tylko szukam dziury w całym.... proszę o opinie bo jutro o 7 rano jadę po to autko.... w taką straszliwą pogode w dodatku (400km), z góry wielkie dzięki za opinie, link do jedyneczki:

http://allegro.pl/bmw-120-super-auto-tylko-57tys-km-climatronic-fvat-i6677287012.html

To jest E87 w najpodlejszej wersji 116i, do tego 2009 rok.

A więc w ogłoszeniu zły model, zawyżony rok produkcji (auto wyprodukowane dokładnie w połowie roku 2009 !!!)

A pod spodem:

Cytat z ogłoszenia:

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1.

Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Koniec cytatu.

 

Radom...

I numer telefonu 501319130 jako obrazek...

Stan paliwa na 29 km..., do tego jeszcze opowieści o 2,5 letnim przestoju... i co jeszcze?

A kupujący biegiem jedzie...

Uważaj - to jest ZAWODOWIEC.

https://rajec-szlachecki.otomoto.pl/

Powie wszystko co chcesz usłyszeć.

Jak jest zawodowcem, czemu myli się w ogłoszeniu na swoją korzyść?

Poradź się jakiegoś dobrego, życzliwego Tobie człowieka, znawcę tematu, zatrudnij zawodowca, blacharza, lakiernika, itp. itd.

Poradzi Ci, pomoże, nie popełnisz głupstwa...

 

A jak nie to tak szczerze - jest u Was zimno? - wystaw głowę za okno, szybciej ochłoniesz.

Przemyśl wszystko uważnie.

 

Rozkodowany VIN:

VIN WBAUH31070E333192

Prod. Date 2009-07-08

Type code UH31

Type 116I (EUR)

Series E87 (1 Series)

Body Type SH

Steering LHD

Engine N43

Displacement 2.00

Power 90kw / 122hp

Drive HECK

Transmission Manual

Colour TITANSILBER METALLIC (354)

Upholstery STOFF ELEKTRAANTHRAZIT (EAAT)

 

S161A Emissions standard EU5

S1CAA Selection of COP relevant vehicles

S1CCA Auto startstop function

S1CDA Brake Energy Regeneration

S216A HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S230A Extra package, EU-specific

S249A Multifunction f steering wheel

S255A Sports leather steering wheel

S2KNA BMW light alloy wheel, V-spoke 255

S320A Deleted, model lettering

S321A Exterior parts in vehicle color

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S441A Smoker package

S473A Armrest front

S493A Storage compartment package

S507A Park Distance Control (PDC), rear

S520A Fog lights

S534A Automatic air conditioning

S698A Area-Code 2 for DVD

P7RPA Advantage package

L801A National version Germany

S863A Retailer Directory Europe

S879A On-board vehicle literature German

S8SCA Telematics access request,country-spec.

S8SPA Control unit COP

S9AAA Outer skin protection

Standard equipment

S1CBA CO2 package

S411A Window lifts,electric,frontrear

S4AKA Interior trim finishers silver

S548A Kilometer-calibrated speedometer

S851A Language version German

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, te celowe naciąganie faktów w opise - że tak to nazwę - jest notoryczne u sprzedawców. Nie pochwalam tego, ale tez nie skreślam takiej oferty, ostatnio miałem ofertę kupna od pani doktor z pewnego miasta w podkarpakim, pani która wstawiła rok 2008 jako produkcji w ogłoszeniu, a po zdekodowaniu vinu okazało się że produkcji jest jednak 2007r., wiec grzecznie zwróciłem uwagę, że pewnie pani nie wie, ale rok produkcji to jednak 2007..... Ale Pani do mnie z wyrzutem, że ona ma wpisane w dowodzie rejestracyjnym, że przecież data I rejestracji to 2008r. czyli to logiczne że zaczął jeździć od 2008r.... tak więc prawie każdy naciąga fakty, aczkolwiek rodzynki są :)

Jeśli chodzi o mechanika, blacharza itp. trochę zajmuję się diagnostyką samochodową, logi dynamicznie głównie vag, ale z bmw też sobie poradzę, dlatego jadę z kompem viakena oraz miernikiem, tak więc nie jestem takim zapaleńcem co wczoraj sobie umyślał zakup BMW :) bez solidnych oględzin mi nikt nic nie wciśnie.

Powiem szczerze, że jeśli jutro tej BMW nie kupię z różnych powodów, to będzie moja ostatnia podróż i moja noga na Allegro w dziale motoryzacja więcej nie postanie, a kupię Qashqaia z salonu rok 2016 z gwarancja do 2019r.

Czekam dalej na Wasze cenne opinie :) piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedziesz po tego wyplakowanego klocka tylko ze względu na cenę, cała prawda całą dobę.

:cool2: Amen.

 

Obstawiam, że będzie wesoło.

Na wszelki wypadek zrzut all_pl z 2017-01-12...

 

6f812e6bbf4a.jpg

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To znak ,żebyś tam nie jechał :D

Chcesz brać nowego Qashqaia który kosztuje ok 80 k ,a szukasz bmw za 35k .

Podnieś budżet do 40-50k i na pewno coś znajdziesz i to blisko siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I odpuść 116i, tu masz ciekawe porównanie -klik-klik- 116i 2008 rok, zwróć uwagę na czas 80-120 (prawie pół minuty) i średnie spalanie 10,7 l PB/100km.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariojr stała bo po dzwonku nikt jej nie chciał kupić, naprawili i tyle. Albo skręcona innej opcji nie ma. Kto normalny nie użytkuje sprawnego auta 2,5 roku wartego ponad 30 tys zł :nienie: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego już się nie dowiemy, jutro Olsztyn i Qashqai z 2015r. 18 tys przebiegu, na gwarancji do 2018, zobaczymy co wykaże wizyta w serwisie Nissan, wizyta umówiona więc jeśli faktycznie stan okaże się nowy/salonowy to żona będzie jeździć nissanem. Dzięki za wszystkie opinie :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiesci ciag dalszy, qashai z 2015 roku i przebiegiem 18 tysi przyjechal pod serwis w trybie awaryjnym, ponoc jakas drobnostka bo gasl i nierowno pracowal, wlasciciel zaskoczony mega podejrzewa zle paliwo a i auto dodatkowo ponoc stalo dluzej niz tydzien. Serwis nissana sprawdzil informujac iz jest podwojny stan oleju i olej smierdzi benzyna, praca na 3 cylindrach z powodu zbyt bogatej mieszanki - silnik 1,2 t-dig, czyli benzynka z turbo, wlasciciel oczywiscie zaskoczony, a ja zrezygnowany i pytam serwisanta jaka przyczyna takiego stanu rzeczy, on mowi ze moze byc wiele przyczyn, poczawszy od zlego paliwa, rozszczelnienia sie silnika, uszcelki pod glowica i kilka innych, wiec co mi pozostalo jak powrot do domu po oblodzonej drodze 200 km. Dodam, ze gwarancji auto nie ma, bo bylo sprowadzone w 2015r i drzwi byly robione, bo normalnie nissan daje 3 lata gwarancji.

Wnioski? Myslalem diesel nie bo dpf, starsze nie bo krecone, a co wyszlo? Prawie nowy a i tak benzyna w oleju.... w sumie nie jestem az tak wku.....ny bo najwazniejsze jest zdrowie i zdrowy rozsadek ;)

Jutro mazda cx5, ze stanow, 2013r, 2.0 benz, bez turbo, 160ps, awd, automat, 55tys km przebieg., na pelnym wypasie w skorze i kamera cofania. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sam prosisz się o kłopoty. Cały czas. Nawet mam podejrzenia o trollowanie.

Jutro mazda cx5, ze stanow, 2013r, 2.0 benz, bez turbo, 160ps, awd, automat, 55tys km przebieg., na pelnym wypasie w skorze i kamera cofania.

Jaki przebieg? 55 tys. KILOMETRÓW... No, no, to się Obama zdziwi..., kilometry w USA..., może to Trumpa robota.

Mazda ze Stanów... przy tym kursie dolara to nie może być w normalnym stanie.

Poproś o vin, o zdjęcia jak przyjechała, sprawdź w carfax.

A odechce Ci się takich pomysłów.

Do tego ten amerykański "pełen wypas".

Szkoda gadać. Proszę Cię.

 

Dobra rada - szukaj poleasingowych polskich salonów, jest szansa, że trafisz porządne auto.

Bo do tej pory zachowujesz się jak statystyczny polski łóFca okazji.

Dzięki takiej postawie przemysł handlarzy - blacharzy - lakierników samochodowych jest tak majętny.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55tys km po przeliczeniu z mil, myslalem ze to oczywiste ... ja nie mam 25 lat, spokojnie ;)

Akurat tu jest historia serwisowa auta i bylo lekko uszkodzone, zdjecia widzialem, a sprzedajacym jest moj wujek, ktory robi to - bo sie po prostu nudzi na emeryturze. Sprowadza auta z aukcji i cos tam zrobi pojezdzi, pocieszy sie i sprzedaje.

Dlaczego uwazasz ze od prywatnej osoby nie mozna kupic normalnego auta ? jestem zywym przykladem sprzedawcy gdzie swoja e60 z 2008r w pelnym m, zadbana z przebiegiem 116 tysi -oryginalnym potwierdzonym przez serwis- sprzedalem. Tez nikt nie wierzyl, a sprzedala sie dopiero jak napisalem w ogloszeniu ze sprawdzamy przebieg na moj koszt.

Okazje omijam szerokim łukiem, dlatego tu sie mylisz, a i nie kazdy jest oszustem i kombinatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dlaczego uwazasz ze od prywatnej osoby nie mozna kupic normalnego auta ? jestem zywym przykladem sprzedawcy gdzie swoja e60 z 2008r w pelnym m, zadbana z przebiegiem 116 tysi -oryginalnym potwierdzonym przez serwis- sprzedalem. Tez nikt nie wierzyl, a sprzedala sie dopiero jak napisalem w ogloszeniu ze sprawdzamy przebieg na moj koszt.

No właśnie. Bo szukasz auta 2, 3, 4 letniego. A piszesz o przykładzie swojego 9-letniego BMW...

 

Wg badań niemieckich statystyczny prywatny Niemiec kupujący nowe auto jeździ nim średnio 7 lat (a 5 to wprost mówiąc prawie zawsze). Więc powiem tak - powód sprzedaży auta nowszego jest statystycznie łatwy do przewidzenia.

Powiem wg popularności (wg mojego rozeznania rynku):

- Do dwóch lat od daty 1 rejestracji - TANIE to powypadkowe, popowodziowe, DROGIE to demo lub testowe, powystawowe, 1 właściciel prywatny właściwie nie występuje (ewentualnie tylko nietrafiony zakup, sytuacje losowe, windykacja).

- Od 25 miesięcy do około 60 miesięcy od daty 1 rejestracji: TANIE to znów powypadkowe, popowodziowe, w ŚREDNIE CENIE - po wynajmie, po leasingu (w stanie średnim, ale historia przezroczysta), a DROGIE to poleasingi w doskonałym stanie i względnie małym przebiegiem, a prywatne - ale od 1 właściciela PL to rzadkość

- od 61 miesiąca to już wszystkie przypadki...

 

Cały czas mówię o wiarygodnej historii, w PL jest to zakłócone - bo handlarze są - jacy są - przygotowują perełki dla łoFców okazji - zresztą już po Renault Qashqai (z "japońskim" logo) byłeś, a na Mazdę USA się szykujesz - to są idealne przykłady aut z dużą dozą prawdopodobieństwa po dużych wypadkach.

 

PS.

Daj VIN tego Qashqaia - będzie info dla następnego łoFcy.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja Ci poleciłem auto kolegi które sam sprowadzałem zanim jeszcze wkleiłeś jakiekolwiek auto do oceny viewtopic.php?f=5&t=312903 to wyśmiałeś cenę że to "tylko" 2009 że silnik za słaby itd... no to teraz sam widzisz jakie to proste kupić używanego pewniaka w tym kraju, a dobrze Ci tak :roll2: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55tys km po przeliczeniu z mil, myslalem ze to oczywiste ... ja nie mam 25 lat, spokojnie ;)

Akurat tu jest historia serwisowa auta i bylo lekko uszkodzone, zdjecia widzialem, a sprzedajacym jest moj wujek, ktory robi to - bo sie po prostu nudzi na emeryturze. Sprowadza auta z aukcji i cos tam zrobi pojezdzi, pocieszy sie i sprzedaje.

Dlaczego uwazasz ze od prywatnej osoby nie mozna kupic normalnego auta ? jestem zywym przykladem sprzedawcy gdzie swoja e60 z 2008r w pelnym m, zadbana z przebiegiem 116 tysi -oryginalnym potwierdzonym przez serwis- sprzedalem. Tez nikt nie wierzyl, a sprzedala sie dopiero jak napisalem w ogloszeniu ze sprawdzamy przebieg na moj koszt.

Okazje omijam szerokim łukiem, dlatego tu sie mylisz, a i nie kazdy jest oszustem i kombinatorem.

Wujek nudzi się na emeryturze, a ty pewnie mu pomagasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.