Skocz do zawartości

E92 sparkling graphite polerowanie wosk detailing


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o pielęgnację lakieru i detailing, ograniczałem się zawsze do polerowania ręcznego które nie przynosiło niesamowitych efektów.

Jaką polecacie polerkę samochodową do użytku wyłącznie domowego, do jednego samochodu, zależy mi na tanim sprzęcie który usprawniłby pracę z samochodem.

 

Do tego wybrałem taki zestaw produktów Meguiar's:

NXT Generation Car Wash 64oz

Glinka

Ultimate Compound

Ultimate Polish

Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax

Gold Class Trim Detailer

 

Posiadam bmw e92 w kolorze sparkling graphite jeśli ma to znaczenie przy doborze produktów, lakier na moje oko jest w całkiem niezłym stanie ale chciałbym wydobyć z niego jak najwięcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jeżeli już decydujesz się na maszynę polerską, dobrze byłoby się zaopatrzyć w pasty polerskie dedykowane do pracy maszynowej. Pasty z serii Ultimate z Meguiar's to lekko ścierne pasty coś pomiędzy polish a finish , dobre do usuwania mikrorysek albo hologramów jeżeli pojawi się większa rysa to polecam Ci pasty dedykowane do pracy z maszyną polerską np. pasty polerskie Menznerna mocno ścierne 1000/1100 średnio ścierne 2500 i finishowe od 3000 do 3800 lub onestepowe żeby 300 lub 400. :norty: :norty: :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.