Skocz do zawartości

renowacja skóry - jakie środki zastować ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukiwałem forum ale nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi.

Szukam dobrego preparatu do renowacji skórzanej tapicerki - czegoś co ładnie wypełni "ryski" i na długi czas będę miał z tym spokój.

Wybór preparatów w sklepach internetowych jest bardzo duży, ale nie ma za bardzo opinie. Chętniej kupię coś sprawdzonego niż w ciemno.

 

Nie chodzi mi o impregnowanie skóry bo to na bieżąco wykonuję. Ogólnie tapicerka jeszcze nie jest to w tragicznym stanie ale na fotelu kierowcy już widać ślady zużywania, chcę odświeżyć po poprzednim użytkowniku jak się da do stanu fabrycznego :) Postaram się dzisiaj wrzucić zdjęcie obecnego stanu fotela.

 

b0dcda438a9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do tematu...

aby kupić ten produkt niestety trzeba wiedzieć jaki to materiał.

Nazwę koloru tapicerki, należy rozkodować nr VIN w autoryzowanej stacji producenta ASO, albo wysłać element tapicerki do sprzedawcy.

 

 

Korzystając z dekodera znalezionego na forum http://www.decodervin.pl/ odczytałem kod tapicerki Upholstery code N6SW - STANDARDLEDER/SC ale co mogę jeszcze się o nim dowiedzieć aby dopasować do listy z zaleconego wyżej produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

aby kupić ten produkt niestety trzeba wiedzieć jaki to materiał.

Nazwę koloru tapicerki, należy rozkodować nr VIN w autoryzowanej stacji producenta ASO, albo wysłać element tapicerki do sprzedawcy.

 

 

Korzystając z dekodera znalezionego na forum http://www.decodervin.pl/ odczytałem kod tapicerki Upholstery code N6SW - STANDARDLEDER/SC ale co mogę jeszcze się o nim dowiedzieć aby dopasować do listy z zaleconego wyżej produktu

 

 

Doszedłem już do porozumienia ze sprzedawcą, polecają oczywiście droższy rozbudowany zestaw, ale nie ma raczej takiej konieczności.

Dla zainteresowanych produkt był zaprezentowany w TVN TURBO :) jak już zdziałam to podrzucę fotkę przed i po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.