Skocz do zawartości

745i rozkodowany immobilizer


radziomlawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Po przelutowaniu immobilizera do nowego komputera samochód nie pozwala się uruchomić i po podłaczeniu pod komputer wyświetla się blokada odjazu.Wszystko wskazuje na to że immobilizer stracił kod po przelutowaniu.Czy jest jakiś sposób aby odczytać gdzieś ten kod?W niektórych modułach podobno jest on zapisany lecz dwie ostatnie cyfry są zakodowane i ich nie widać(takie zabezpieczenie antykradzieżowe).Elektronik już rozkłada ręce :mad2:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi komputer i samochód przestał odpalać,oddałem do elektronika kupiłem drugi komputer i z mojego stare komputera przelutował immobilizer do nowego(używanego)komputera.Po tej operacji auto dalej nie odpala więc oddałem do innego fachowca i on powiedział że immobilizer po tym przelutowaniu padł że nie ma tam kodu i teraz jest problem bo kod się skasował i jak teraz odpalić auto gdzie znalezc kod żeby od nowa zakodować immobilizer.Parę miesięcy wczesniej też padł komputer ale wtedy auto odpalało i po jakimś czasie komp znów się uwalił i mechanik stwierdził że to komputer od gazu uwala kompa od bmw.Zgranie danych ze starego komputera na nowy za pierwszym razem nic nie dało bo samochod nie chciał odpalić dlatego musiał przelutować immobilizer i wtedy auto odpaliło.Za drugim razem jak przelutował immobilizer to go przegrzał i stracił dane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.