Skocz do zawartości

[E81] wycieraczka tylna, alarm


Flo8

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zacznę od tego, że to mój pierwszy samochód, kupiłam go w lutym tego roku i nie bardzo mam w swoim otoczeniu kogoś kto by mi pomagał w tych sprawach.

 

Zaczynamy. Na jak długo "wystarczają" wam wycieraczki? Wymieniali mi tylną jakoś w marcu, a już znowu skrzypi na szybie i źle widać. Wydaje mi się, że to dość krótko,szczególnie, że nie kupowałam byle czego, tylko zapłaciłam w serwisie (jeżdżę do bmw olszowiec bo mam obok siebie) chyba 150zł. Mam rację że żywotność marna, czy przyzwyczaić się do wymieniania jej 2 razy w roku? Jeśli tak, to w ogóle jakie wycieraczki polecacie? Co kupić? Jechać do Olszowca zeby mi to zrobili czy w ogóle ich sobie darować bo przepłacam? Sprawa dość pilna, bo w czwartek jadę w trasę i chcę mieć to już załatwione

 

Kolejna rzecz, w moim samochodzie nie ma alarmu i zastanawiam się jaki może być koszt dołożenia go?

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przewaznie wymieniam raz do roku (no chyba ze widze ze juz nie zbiera). Wycieraczke sciagam z ramienia I wymieniam sama gume w sklepie motoryzacyjnym. Koszt (wymienialem w ostatni weekend) to.... 10 (slownie: dziesiec) zlotych :D za przod zaplacilem cos okolo 30 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przewaznie wymieniam raz do roku (no chyba ze widze ze juz nie zbiera). Wycieraczke sciagam z ramienia I wymieniam sama gume w sklepie motoryzacyjnym. Koszt (wymienialem w ostatni weekend) to.... 10 (slownie: dziesiec) zlotych :D za przod zaplacilem cos okolo 30 zl.

Ja niestety rok temu kupilem valeo xtreme czy jakos tak i gumy wycieraczki samej nie wymienie bo guma dolna jest zespolona z gorna i nie produkuja takich gum, w przyszlosci trzeba zwrocic na to uwage, aby gume mogl wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.