Skocz do zawartości

E36 Kompakt - Centralny działa tylko od wewnątrz.


Drivver

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 5 dni temu kupiłem E36 w kompocie i centralny zdążył się popsuć. Wiem, temat był wałkowany na forum dużo razy, ale nie z takimi samymi objawami. Sprawa wygląda tak, że już przy zakupie nie dało się otwierać/zamykać od strony pasażera i bagażnika, od strony kierowcy trzeba było użyć trochę więcej siły, niż powinno, ale bez przesady, działało więc nic nie mówiłem, auto ma przecież 21lat nie wymagajmy perfekcji. Ogólnie to siłowniki działają, światło wewnętrzne gaśnie, a przekaźnik "pyka", gdy wcisnę krańcówki - drzwi poprawnie je dociskają, gdy otworzę oboje drzwi i nacisnę jedną krańcówkę to nie "pyka", gdy są zamknięte jedne i nacisnę krańcówkę to "pyka" niezależnie od sprawdzanej strony więc, w takim razie samochód raczej "wie", iż drzwi są zamknięte. Od wewnątrz można się zaryglować od strony pasażera jak i kierowcy, odryglować również można pociągając klamkę od strony kierowcy i pasażera, kluczyk normalnie pracuje w stacyjce. Próbowałem też dociskać drzwi. Podczas zamykania kluczykiem rygiel chowa się tak z 1/3 długości i dalej nie chce iść, wraca normalnie. Od strony pasażera i bagażnika całkowity brak reakcji na ruch kluczyka.

 

Starałem się opisać problem najlepiej jak tylko potrafię nie pomijając szczegółów. Używam auta jako dojazd do pracy i zostawianie na parkingu otwartego samochodu to raczej nie najlepszy pomysł, dlatego proszę o pomoc.

 

Mogę przesłać filmik jeśli to pomoże w diagnozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.