Skocz do zawartości

F11 gdzie bezpiecznik podświetlania klapy?


damianplastek87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem otóż nie wiem czy to zbieg okoliczności ale przestała świecić czerwona lampka na klapie bagażnika po jej otwarciu (kombi)i w tym samym czasie zaczął wyświetlać się komunikat o awarii systemu bezpieczeństwa biernego kierowcy.

Może to być powiązane?

Który wogole będzie to bezpiecznik od tej lampki? Bo o ile w bagażniku dostęp jest w miarę to w schowku szkoda mówić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem czy to może być powiązane bo znalazłem na forum temat w którym ktoś pisze ze spalił mu się bezpiecznik od podświetlania daszków przeciwsłonecznych i przez to też był ten komunikat...

A co z bezpiecznikiem od tej lampki? Ktoś wie który to powinien być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja też bardzo dużo czytam, tylko to relacje nie widzę między żarówką, za którą odpowiada FRM i systemem bezpieczeństwa biernego, za którą odpowiada ACSM.

A tak od razu dać ci wszystkie schematy i rozkład bezpieczników , a nawet znaleźć za ciebie - przepraszam. W każdym auto jest kawałek papieru z rozmieszczeniem bezpieczników.

I to do takich auto bez komputera, lepiej nie podchodzić, a naprawiać za pomocą forum - niepewne zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No tak, wszyscy ludzie od razu zaczęli szukać bezpiecznik człowiekowi, który dopiero wczoraj zarejestrował się na forum , a jutro już tu nie pojawi. W moich odpowiedziach wyżej - już jest odpowiedź na 80%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówię że ktoś ma dla mnie szukać bezpieczników? Wydaje mi się ze na tym forum jak i na innych są ludzie którzy mają dostęp do odpowiednich schematów i na ich podstawie mogą pomóc.

A kiedy miałem się zalogować jak tydzień temu kupiłem auto?

W jakich 80% pomogles? Gdybyś chociaż podpowiedział w której skrzynce z bezpieczniki będzie ten którego szukam to tak, w tedy to by była pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.