Skocz do zawartości

Pilnej pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Uwaliłem 4 sterowniki w Moim Bmw przy pomocy ISTA/p przez D CAN MOŻE ktoś na icon do pożyczenia Albo za nie wielkow płate pomug mi z tym.Proszę bardzo pilnie
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Uwaliłem 4 sterowniki w Moim Bmw przy pomocy ISTA/p przez D CAN MOŻE ktoś na icon do pożyczenia Albo za nie wielkow płate pomug mi z tym.Proszę bardzo pilnie
Uwaliłem 4 sterowniki
i
Albo za nie wielkow płate pomug mi z tym
=

niezgodne rzeczy.

 

Bardzo wiele razy omawiane wspomniano - nie sun dcan w istap.

Spróbuj przez Winkfp reanimować.

Jakie 4 ecu ?

Opublikowano
  • Autor
Spoko zaprogramowałem 3sterowniki pozostał dsc czyli a abs kontrola trakciji I restracji rzeczy ale on nie chce otpowiadać czy może go uwaliłem calcowicIe czy co może kto pomoże z tym ????
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Spoko zaprogramowałem 3sterowniki pozostał dsc czyli a abs kontrola trakciji I restracji rzeczy ale on nie chce otpowiadać czy może go uwaliłem calcowicIe czy co może kto pomoże z tym ????

Это твои шедевры ?

http://bmwtools.info/forum/topic/4247-bmw-e91-s-duru-nachal-obnovliat-cherez-d-can-ista-p/

Ну прям очень похоже :mrgreen: Мир тесен даже в интернете ))))

 

To twoje arcydzieła ?

http://bmwtools.info/forum/topic/4247-bmw-e91-s-duru-nachal-obnovliat-cherez-d-can-ista-p/

No tak wygląda :mrgreen: Świat jest mały, nawet w internecie ))))

Opublikowano
  • Autor
Да мої может ти знаєш как піднять dsc
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Да мої может ти знаєш как піднять dsc

Пробуй WinKFP з ICOM або WinKFP з D-Can

Spróbuj WinKFP z ICOM lub WinKFP z D-Can

Edytowane przez temsky740

Opublikowano
  • Autor
Проблема в тому що нема icom в гробаному жешові люди як чують що блок не виходить на связь зразу міняти хочуть Такщо я d can піднімати не хоче може в тебе icom є тиж з катовіц ?
Opublikowano
  • Autor
Кажуть зо іста п може підняти але тільки через icom
Opublikowano
  • Autor
А скока буде стояти підняти блок
Opublikowano
Witam chyba powoli robi się sojusznicze forum :mad2:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Witam chyba powoli robi się sojusznicze forum :mad2:

Zupełnie normalna praktyka. Nie widzę tu nic dziwnego i takiego, co sprawia walić głową o ścianę. ))))))

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Proszę zmienić na język polski inaczej usunę posty , to jest polskie forum i piszemy po polsku można czasami przytoczyć z obcego forum ale bez przesady

Moderator

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.