Skocz do zawartości

[320D M47]Silnik gaśnie po wyłączeniu świateł mijania


dooz17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu mam problem z wyłączeniem silnika z kluczyka, dopiero po wyłączeniu świateł auto gaśnie, gdy wyjmę kluczyk z stacyjki całkowicie zapala się dosłownie na sekundę oświetlenie kabiny i zaraz gaśnie po czym zaczynają świecić światła stop których w żaden sposób nie można wyłączyć, nie reagują na pedał hamulca. Jakiś czas temu instalowałem światła przeciwmgielne z przodu ale nie pokrywa się to z tym czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wykopuję ;)

 

Dzisiaj coś pogrzebałem i mam więcej info, a zatem przy wyjętym kluczyku ze stacyjki:

1. Światła postojowe są włączone --> światła STOP świecą, włącza się podgrzewanie świec, po przekręceniu do połowy ściemnieniem zegarów włącza się wentylator chłodnicy i wskazówka temperatury silnika wzrasta na max

2. Światła mijania światła świecą normalnie

3. przeciwmgielne przód, działają ok

4. przeciwmgielne tył, działają ok

Przy uruchomionym silniku nie ma takich objawów.

Doszedłem do tego że po wyjęciu bezpiecznika 33 wszystko wraca do normy. :mad2: może ktoś spotkał się z takim problemem. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przypadek to inaczej ale sprawdz czy wszędzie masz masę bo to potrafi namieszać.

Poza tym to może odłącz te dodatkowe światła przeciwmgielne.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że próbowałem, odłączyłem wszystkie światła jakie są w samochodzie i nadal to samo. Według rozpiski nr 33 to ABS i ASC a także DSC którego nie mam. Wyczyściłem i sprawdziłem masy z przodu które są przymocowane do karoserii pod maską.

2012-03-18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.