Skocz do zawartości

E39 TOURING LIFT - Jaka powinna być manetka wycieraczek?


mocin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam problem z manetką wycieraczek w moim poliftingowym E39 kombi. Otóż poprzedni właściciel wymieniał manetkę wycieraczek i włożył przełącznik od sedana, przez co nie mam dostępu do uruchomienia wycieraczki tylnej. Czytałem, że manetki przed/po lift zmieniają się na zasadzie wyprowadzeń w pinach, jednak nie znalazłem informacji odnośnie regulacji intensywności wycieraczek. Mam wersję z sensorem deszczu + xenony. Moje pytanie brzmi, czy ktoś z forumowiczów jest wstanie powiedzieć mi jaki dokładnie przełącznik powinienem poszukać w serwisie aukcyjnym? Czy mając sensor deszczu przełącznik jest inny względem auta które go nie miało? Prosiłbym też o numer katalogowy, co bym nie zrobił wtopy przy zakupie..

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając sensor deszczu czy xenony to manetka jest taka sama. Kup manetkę po lifcie do kombi i powinna pasować. Xenon nie ma nic wspólnego z manetką bo działa na zasadzie. Gdy się palą światła co któreś spryskanie szyby spryskuje lampy. Sensor deszczu na podstawie tego ile pada na szybę, a ty ustawiasz częstotliwość co ile wycieraczki mają pracować. Lepiej sprawdź czy masz intensywne zmywanie czy nie. Bo chyba w nie każdej e39 było ale pewien nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda że tak. Po prostu musisz kupić manetkę do polifta kombi :) Jak chcesz ja mam po lifcie elektryki i kombi mogę Ci zrobić fotki mojej manetki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.