Skocz do zawartości

Przeróbka navi, radia z US na EU CIC w F10.


Gość Elbich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie, jak wygląda sprawa z przeróbką systemu i-drive oraz radia na nasz język oraz wgranie map do auta z USA? Kodowanie lamp itp.

Jakim sprzętem najlepiej do tego podejść? Mam na oku BMW jednak jest wersja US, a sprawy elektroniki wolę załatwiać samemu niż korzystać z usług warsztatów które bez YT nie wykonają usługi... (dokładnie tak kojarzę parę kodowań w E65 gdy kiedyś tam miałem takie auto :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Seria E to nie seria F. Zlec to odpowiedniej firmie w Twojej okolicy, wiele nie zaplacisz a mozesz sobie zaoszczedzic kosztow. :cry2: Czasami do mnie dojezdzaja auta jak ostatnio M5 e60 gdzie wlasciciel chcial zaoszczedzic pareset zlotych i zrobic wszystko sam. A wyszlo nanto ze sama laweta do Nas oosztowala go dwa razy wiecej niz sama usługa.

 

Napisz skad jestes to polecimy kogos godnego zaufania w miare blisko Ciebie :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Najpierw trzeba kupić. Po kilku Audicach ciekawy jestem jak wyglądają Fki w BMW.. Po serii Exx na pewno będzie spory przeskok?

 

Co do navi to myślę, że nie byłoby problemu tylko jakieś wskazówki przydałyby się np jakim sprzętem ruszyć z tematem. W Audi początek nie był lekki ale przykład kodowań z youtube przez warsztat czy np spolszczenia auta bez przekodowania fal w module radia (gdy ja to potrafię zrobić) przy rachunku powyżej 2tyś zł to lekka przesada. Sprzęt plus kilka wieczorów z lekturą nie był droższy, a elektronikę i kodowania w każdym czy to S4, A5 czy A7 to miałem super pod siebie zrobioną przy czym potrafię to co wszystkie te super firmy :lol: tyle, że tylko Audi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.