Skocz do zawartości

problem z układem paliwowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam od jakiegoś czasu podczas mocnego przyspieszania wyskakuje mi kontrolka dde, auto odrazu traci moc. Zgasze i ponownie uruchomie jest ok, po czym znów ten sam problem. Wcześniej byłem na kompie wtryski 0.2 0.3 0.3 0.2 0.4 0.7 i brak błędów. Teraz auto kopci i problem z ta kontrolka. Auto ma zmieniony program 230 km. Proszę o jakieś rady
Opublikowano

Klasycznie w takich wypadkach może oznaczać chwilowy niedobór paliwa , coś jak by pompa się przytykała albo przerywała. W zbiorniku nie masz wody ? zbiornik się odpowietrza ?

W twoim przypadku może być bardziej skomplikowane bo pamiętam że w ubiegłym roku poprawiałeś program po starym właścicielu.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Opublikowano
  • Autor
Po diagnostyce komputer pokazał słabe ciśnienie paliwa, znajomy mówił ze są 3 przyczyny, pompka progowa, pompka w baku albo przy szynie cr. Komputer nie pokaże dokładnie która z nich jest do wymiany? Może do kogoś innego podjechać. ?
Opublikowano

Pytasz

Komputer nie pokaże dokładnie która z nich jest do wymiany?

Niestety nie pokarze.

Jak dawno nie wymieniałeś filtra paliwa bo on może blokować przepływ paliwa.

Zmierz ciśnienie jakie daje pompka progowa podczas przegazówki.

Następny etap to na szynie CR

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Opublikowano
  • Autor
Sam filtr z pół roku temu. W tym miesiącu chcem wymienic na nowy. Sprawdze to wszystko dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.