Skocz do zawartości

BMW 323i E46 CABRIO - RADOM WBADM31030GR16732


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu szukam e46 w Cabrio. Miałem już dwie e46 Coupe, przesiadłem się na E60, ale ciągle chodził mi po głowię pomysł z powrótem do e46. Od jakiegoś czasu przeglądałem ogłoszenia - kombi i sedan odpadają. Coupe już miałem więc postanowiłem, że poszukam cabrio. Nie chciałbym się od razu narazić na falę hejtu, że szukam cabrio do 20 000 zł, ale aktualnie posiadam taki budżet na samochód. Traktowany będzie jako auto to sporadycznych przejażdżek więc motor w zasadzie jest mi obojętny. Przeglądając strony mobile czy autoscout znalazłem parę sztuk w granicach 3500 euro + opłaty. Problem jest taki, iż nigdy nie byłem po zakup samochodu za granicą i kompletnie nie znam procedur zakupowych, a już na pewno nie dogadam się językowo. Chociaż słyszałem, że przy granicy nie ma z tym problemu. Wymarzony samochód to ciemne cabrio + jasna skóra i tylko takiego będę poszukiwał. Nie musi mieć mpakietu, ledów itd. Wszystko w swoim czasie. Znalazłem kilka sztuk w Polsce do 20 000, ale część mi uciekła. Widzę teraz, że w Radomiu stoi ładne cabrio - przynajmniej ze zdjęć. Niestety w chwili obecnej przebywam spory kawałek od Radomia więc mam utrudniony dojazd. Dołączam link do aukcji w celu poznania Waszej opinii na temat auta.

 

http://allegro.pl/2-5-170km-piekna-jasne-skory-navi-super-stan-i6312698987.html

 

P.S. Gdyby komuś się rzuciła w oczy jakaś fajna e46 w jasnej skórze prosiłbym o PW. Może, któryś z użytkowników forum ma takie auto na sprzedaż będę wdzięczy za informację. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- STAN LICZNIKA 185 tys. km

hehe stan licznika to nie przebieg - więc skręcony.

Gałka zmieniona, ręczny zmieniony, chińskie felgi, kierownica obszyta i pomalowana w photoshopie, on to auto kupił za 3 tys euro maksymalnie to sobie popatrz w jakim stanie są tam auta i omijaj Radom szerokim łukiem bo tam nie ma dobrych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ktoś, wie czemu po rozkodowaniu VIN wskazuje na E39 523i?

No bo mają inne samochody na sprzedaż i się im troją.

Wiadomo - Radom. Kopalnia skarbów.

Vin z innego auta, które równolegle sprzedają:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6346173036

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem to auto tydzien temu jakis.

tyle plaku ile bylo na nim plus w silniku to masakra. Auto niby kupione dla siebie, yhm,,,jasne

Co do stanu. Zderzak przód i tył źle spasowany, klima nie działa. multifinkcja w kierownicy tez, lewe głosniki przerywają. Wilgotna tapicerka obok fotela kierowcy (na dworzu bylo ze 30 stopni, powinna być sucha jak pieprz). zamek w prawych drzwiach nie odbija. podczas ruszania stukanie (wał?), koleś twierdzi ze podporę wymieniał. kierownica nowka obszyta(dlaczego?). silnik pracuje łądnie, wkreca sie. Ale jakos tak podczas jazdy narowiste to to auto nie było, nie wiem. krowiaste strasznie.Felgi chińczyk, obdrapane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.