Skocz do zawartości

BMW E91 WBAVU31080FJ35053 - UWAGA, KOREKTA


Rekomendowane odpowiedzi

i tak niski przebieg jak na 11 letniego diesla z DE . Kolega sprowadzal kilka miesiecy temu na handel e90 z 2006 w dieslu i mialo 480 000 km przed zmiana ;) te samochody to woly robocze w de i nie maja po 200k km przebiegu.

 

Te samochody... "Te" czyli które? Te tanie? Te sprowadzone? Myślę, że jak ktoś chce kupić e91 z prawdziwym przebiegiem 200tys to kupi oczywiście nie od Mirka handlarza i nie za 28tys. Jest na allegro gość który sprzedaje salonowe PL E90 diesel z przebiegiem 120tys rocznik 2006 za 40tys.

Oczywiście nie jest tego wiele ale nie róbmy jaj pisząc że 400tys km dla 4 garowej dwulitrówki to mało.

PS Masz się czym chwalić... ten kolega to chyba od pługa oderwany?

 

Jej :mrgreen: . Oczywiscie ze sa takie samochody z niskim przebiegiem . Jest to znikomy procent. Jest ich tak malo ,ze znalezienie takiego auta bez dzwona to tez utrudnienie . Polski salon byla dla wielu bardzo mylacy ;)

 

ps: CZym sie tu chwalic ? prawie kazdego tygodnia przy mnie takie rzeczy robia . a kolega to bardzo normalny facet jakich wielu ;) mzoe i 4 gary ale takimi rzeczami powinni sie martwic bardzie wlasciciele wynalazkow serii F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie napisałem, że Ty montowałeś przecież, nie wiem po co te nerwy.

 

Ale jakie nerwy? Nie wiesz co znaczy "chyba TY"? To taka podwórkowa riposta mistrza cienkiej riposty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

W kołach 500, na liczniku 221, na dodatek Sprzedający nie zaznaczył opcji "bezwypadkowy" na ogłoszeniu 0T0M0T0... :oops:

Typowa 15 letnia męczennica,

I to wszystko za 19 tys. zł... :|

Smutny widok... :|

:mad2:

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.