Skocz do zawartości

BMW E90 318 WBAVA510X0VA73958 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

A niech się wychylę. Będę szczery.

 

Czyżby jeździł tym ZŁY?

Nie lubię samochodów w tym stylu..., ale postaram się być merytoryczny:

Na PLUS

- niespotykana sprawa - szczerze opisany rocznik.

- grzanie majtek

Na MINUS:

- Wyjątkowo słabe wyposażenie na czele z nieprzystającą do marki małą mocą, klimą maualną, radiem, lampami H7 i brakiem uchwytów na kubki z przodu (że o webastach, szyberdachach, nawigacjach, radarowych tempomatach, elektrycznych hakach i kubełkach z pamięcią nie wspomnę)

- Przednia tablica fruwająca po desce rozdzielczej

- Niedozwolony spray tuning na lampach tylnych - ten temat przechodzi tylko na prowincji

- Mały prześwit podwozia (ładnie to ująłem) ;-)

- Przyciężkie i przemalowane felgi 18' od BMW 5er E60 (niedopasowane ET do E90) z beznadziejnymi (niebezpiecznymi w granicznych sytuacjach) oponami Federal 595evo.

- "Full black exterior" jest, ale tarcze hamulcowe tylne mocno skorodowane - czyli nie pierwszej jakości...

PODSUMOWANIE:

Myślę, że auto jest "doinwestowane" w taki sposób, że tu liczył się wyłącznie fun pod budynkiem miejscowego Gimnazjum - że będziesz musiał do niego sporo włożyć, aby było naprawdę dobre.

A przy tej wersji silnikowej trudno przejść obojętnie...

 

PS.

O braku jakiegokolwiek potwierdzenia wskazań drogomierza, czy braku zdjęć elementów wnętrza podlegających największemu zużyciu - wybacz - nawet nie wspomnę.

 

Vehicle information

VIN: WBAVA510X0VA73958

Type code: VA51

Model: 318I UL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N46

Displacement: 2.00

Power: 95 (129 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 668 - SCHWARZ 2

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2006-12-18

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S8SP Control unit COP

S240 Steering wheel, leather

S249 Multifunction f steering wheel

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S428 Warning triangle and first aid kit

S441 Smoker package

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S507 Park Distance Control (PDC), rear

S520 Fog lights

S548 Kilometre speedo

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowie się ktoś jeszcze ogólnie po wpisaniu vinu w Google jest dużo informacji była sprowadzona w 2014 roku wystawiona za 34 tys. z ori tylnymi lampami i grillem z przodu. Później była wystawiona na otomoto za 26 tys. Tak samo wyglądała. Teraz są ciemne lampy tylne czarny grill i jest obniżona inne felgi nowe letnie i zimowe opony cena wzrosła do 28 musiał doinwestowac bo się nie sprzedała? ? Z blacharki były robione 2 prawe drzwi w Niemczech niby bez szpachli później w Polsce były robione lewe przednie drzwi i próg trochę mam zdjęcia jak to wyglądało (nie jest tak źle) . Dodam że auto idzie na zamianę z dopłatą z mojej strony .

 

W 2014 roku jak była sprowadzona miała 112 tys koles miał ją 2 lata pierwszy właściciel w kraju teraz ma nalatane 121 tys. Jakby komuś się chciało wrzuccie vin w Google i zobaczcie o co chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeej, ale unikat, manualna klima! Wypas :D !

 

Ja bym tego nie wziął, wygląda a nie jedzie. Myślę, że w tym przypadku prawdziwe będzie, że będziesz miał wypadki, a radość z jazdy żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przednia tablica fruwająca po desce rozdzielczej

- Niedozwolony spray tuning na lampach tylnych - ten temat przechodzi tylko na prowincji

 

Tablica na swoim miejscu a na lampach była widocznie folia a nie spray bo teraz są normalne :) Poza tym cena poszła w dół o 1300zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórych wypowiedzi kapletne dno w ogloszeniu podane na co zaniana a nie na pierwsze lepsze

http://www.bmw-check.com/

Polecam stronę 150zl i wszystko wiesz o aucie jest na tym forum kilka desperatow co wciskają swoje bmw jako lale a tak faktycznie to skręcone strucle.

 

Jedno dobre wyjście to strona która podałem,lub osobiście jechać zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co niektórych wypowiedzi kapletne dno w ogloszeniu podane na co zaniana a nie na pierwsze lepsze

http://www.bmw-check.com/

Polecam stronę 150zl i wszystko wiesz o aucie jest na tym forum kilka desperatow co wciskają swoje bmw jako lale a tak faktycznie to skręcone strucle.

Jedno dobre wyjście to strona która podałem, lub osobiście jechać zobaczyć

 

Owszem, poniekąd, ale w tym przypadku NIEKONIECZNIE, bo http://www.bmw-check.com sprawdzi historię serwisową, a TO auto miało przygody BLACHARSKIE - najprawdopodobniej nie ujęte w historii...

Potrzebna zawodowa weryfikacja blacharsko - lakiernicza, bo tu czujnik lakieru może nie wystarczyć.

 

Do tego mam wrażenie, że ktoś tu czyta i po kolei walczy - tablica się przykleiła do zderzaka przedniego, folia "gimnazjum vision" zeszła z lamp tylnych, zmieniły się zdjęcia...

A jak tam stan nadwozia..?

PS.

Czyżby Pan "ZŁY"? z opolskigeo? tfu... z Warszawy?

:)

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam tylko e36 w takim stanie że nie ma czym się chwalić, mi ogulnie e90 się nie podoba.

Powiem ci teraz prawie każde autko miało większą lub mniejszą przygodę niestety,dla mnie się liczy wiarygodny przebieg i osoba która dane autko sprzedaje,handlarze zawsze zachwalaja największe padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety mam tylko e36 w takim stanie że nie ma czym się chwalić, mi ogulnie e90 się nie podoba.

Powiem ci teraz prawie każde autko miało większą lub mniejszą przygodę niestety,dla mnie się liczy wiarygodny przebieg i osoba która dane autko sprzedaje,handlarze zawsze zachwalaja największe padło.

 

Tak, ale ilu jest takich, co kupiło BMW jako nowe w salonie, lub od pierwszego właściciela PL - który kupił w salonie, lub ewentualnie samemu od właściciela na zachodzie?

Większość nabywa u zawodowców "jedyne takie igły 178.ooo pierwszy właściciel" (w PL) - Płock, Radom, Gniezno, Kutno i in. - bo dają im to, czego oczekują: "jedyne takie igły okazja 178.ooo pierwszy właściciel (w PL) mały przebieg, okazja, tanio"..., a co w przyrodzie - łącznie - występować nie może.

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórych wypowiedzi kapletne dno w ogloszeniu podane na co zaniana a nie na pierwsze lepsze

http://www.bmw-check.com/

Polecam stronę 150zl i wszystko wiesz o aucie jest na tym forum kilka desperatow co wciskają swoje bmw jako lale a tak faktycznie to skręcone strucle.

Jedno dobre wyjście to strona która podałem, lub osobiście jechać zobaczyć

 

Owszem, poniekąd, ale w tym przypadku NIEKONIECZNIE, bo http://www.bmw-check.com sprawdzi historię serwisową, a TO auto miało przygody BLACHARSKIE - najprawdopodobniej nie ujęte w historii...

Potrzebna zawodowa weryfikacja blacharsko - lakiernicza, bo tu czujnik lakieru może nie wystarczyć.

 

Do tego mam wrażenie, że ktoś tu czyta i po kolei walczy - tablica się przykleiła do zderzaka przedniego, folia "gimnazjum vision" zeszła z lamp tylnych, zmieniły się zdjęcia...

A jak tam stan nadwozia..?

PS.

Czyżby Pan "ZŁY"? z opolskigeo? tfu... z Warszawy?

:)

 

Miała naprawę blacharską o czym pisałem powyżej mam do wglądu zdjęcia tego co obecny właściciel robił nie jest tak żle. Myślę że przemyślał sprawę i postanowił ją zrobić normalnie a nie na "GERMAN STYLE" itd :) Myślę że to auto nie jest złe nie chce się sprzedać bo ma mały wypas i mały silnik dla co niektórych bo przecież skóra xenon navi musi być :) A jak dla mnie wypas ok no może tempomat by się przydał jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.