Skocz do zawartości

Geometria tył zbieżność


alegro661

Rekomendowane odpowiedzi

Witam będę demontowa sanki tył w celu spawania wzmocnienia będę odkręcić wahacz górny i dolny od belki dlatego mam kilka pytań

1.czy muszę wykonać zbieżność czy pełna geometrie?

2.przod mimo nie ingerencji też będzie musiał być ustawiany?

3.moj samochód to coupe czy mechanik ma wziąć poprawki na zawieszenie mpakietowe seryjnie troszkę niższe

4.czy ustawienia geometri może być wykonane na kołach 18 cali

Czy założyć koła zimowe 16 cali

5.czy mechanik powinien dociazac samochod podczas wykonywania geometrii? Jak tak to jakiego dodam że samochód posiada LPG i butla też swoją wagę ma

6. O czym mam Jeszcze pamiętać aby zbieżność była dobrze wykonana

7.jaki jest orientacyjny koszt takiej usługi

Dziękuję za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód mam od roku nie chce robić pełnej geometri za 200 zł ponieważ nie wiem czy w przyszłym roku nie będę robił tulei wahacz przód i tył i wtedy będę robił znowu pełna geometrie opon nie zcina prowadzi się świetnie w tej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód mam od roku nie chce robić pełnej geometri za 200 zł ponieważ nie wiem czy w przyszłym roku nie będę robił tulei wahacz przód i tył i wtedy będę robił znowu pełna geometrie opon nie zcina prowadzi się świetnie w tej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że na przyszły rok?

 

U mnie zbieżność z geometria kosztuje ok 160zl tyle płaciłem. Czy to dużo? Nie bo mam pewność że wszystko jest ok, jest bezpiecznie dla, mnie i nie tanich opon. 17" swoje kosztują. Tak samo nowe opony zimowe. Półtora stowki to koszt pół opony zimowej o letnich nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.