Skocz do zawartości

[E91] Problem z panorama.


Daniels1685050748

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dachem panormamicznym, a bardziej z zasłoną od niego, podczas zamykania stanął mniej wiecej w 1/4 drogi i nie chce sie ani otworzyć ani zamknąć. Zero reakcji na przycisk. Macie jakieś pomysły czego to moze byc przyczyna ?

Zdjęcie: http://www35.speedyshare.com/CHKWg/136e80a1/download/image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jezeli procedura ktora kolega poleca nie zadziala moze byc tez jak u mnie, ze jest problem z kontaktem w sterowaniu, musisz kupic sterowanie uzywane na allegro, to koszt jakis 150 zl + wysylka. nie trzeba nic kodowac, po prostu zamieniasz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz te wewnetrze przesuwane dwa kawalki te z podsufitki z szynami ? jak tak to chetnie bym odkupil

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli procedura ktora kolega poleca nie zadziala moze byc tez jak u mnie, ze jest problem z kontaktem w sterowaniu, musisz kupic sterowanie uzywane na allegro, to koszt jakis 150 zl + wysylka. nie trzeba nic kodowac, po prostu zamieniasz.

 

bardzo mnie to zaciekawiło, u mnie ta procedura zadziałała ale po wielu godzinach z lapkiem w aucie i wciskania przycisku, co prawda mam e 61, ale INPA pokazuje cały czas wcisnięty przycisk zamykania dachu i nie pozwala go otworzyć, a jak się juz uda, to podczas jazdy zamyka się sam :evil: mozesz napisać cos więcej o twojej usterce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie co opisujesz (podczas jazdy sie otwiera, nie chce sie zamknac albo ciagle dazy do zamkniecia), to jest problem kontaktu w sterowaniu i nie oplaca sie naprawiac lepiej kupic uzywke.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie co opisujesz (podczas jazdy sie otwiera, nie chce sie zamknac albo ciagle dazy do zamkniecia), to jest problem kontaktu w sterowaniu i nie oplaca sie naprawiac lepiej kupic uzywke.

 

Ok, tylko że w E61 jest tylko sam przycisk bez żadnej płytki że sterowaniem, do tego sterownik w bagażniku, który już wymieniłem na używke, ista podpowiada żeby sprawdzić okablowanie między przyciskiem a sterownikiem, ale przecież nie rozbebsze całego auta :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć.

Mam problem z samoczynnie otwierającym się dachem panoramicznym. Dach zaczyna się po trochę otwierać, czasem zatrzymuje się tylko na otwarciu zasłonki. Dzisiaj zwariował całkowicie i musiałem trzymać guzik bo deszcz padał :duh: Da się to jakoś może wyłączyć programowo? Już wolę wcale nie otwierać niż ma mi się otworzyć jak deszcz leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.