Skocz do zawartości

e46 2.0d 150KM NAPRAWA CZY SWAP?


mgdz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję waszej opinii.Otóż mam możliwośc kupić za rozsądne pieniadze e46 2.0 d jak w temacie silniczek 150 KM.Problem polega na tym ze silnik jest uszkodzony z informacji którą mam na szybko wynika ze którys z cylindrow jest przytarty ,Gosc mówi ze dostała sie do niego ropa i sie zatarl . Nie znam sie na tyle ale mysle ze moze wtrysk lał i sie tłok wypalił na razie mam za mało info .Mniejsza z tym .Pytanie jest takie jesli bym sie zdecydował czy lepiej kupic taki sam słupek do 2.0 d cz może mod już robić swap np na 3.0d lub 2.5 benzynę? jakie są potencjalne koszta jednego i drugiego?
Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję waszej opinii.Otóż mam możliwośc kupić za rozsądne pieniadze e46 2.0 d jak w temacie silniczek 150 KM.Problem polega na tym ze silnik jest uszkodzony z informacji którą mam na szybko wynika ze którys z cylindrow jest przytarty ,Gosc mówi ze dostała sie do niego ropa i sie zatarl . Nie znam sie na tyle ale mysle ze moze wtrysk lał i sie tłok wypalił na razie mam za mało info .Mniejsza z tym .Pytanie jest takie jesli bym sie zdecydował czy lepiej kupic taki sam słupek do 2.0 d cz może mod już robić swap np na 3.0d lub 2.5 benzynę? jakie są potencjalne koszta jednego i drugiego?

 

Nie wiem czym są dla Ciebie rozsądne pieniądze . By to miało sens buda musi być naprawdę zdrowa i w dobrym wyposażeniu . Porządny SWAP będzie kosztował z pewnością sporo i raczej mówimy o kwocie ok 10 tys zł a może i więcej kwestia dawcy :P

 

Jeśli już ta buda rzeczywiście jest taka tania szukałbym jednak słupka i robił tak jak jest , ale może się okazać że wtryski leżą i Bóg jeden wie co jeszcze , więc może od razu lepiej zastanowić się nad kompletnym silnikiem który można sprawdzić przed demontażem , a ew części z tego Twojego pogonić to się cos tam zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się rozglądam na alledrogo za słupkiem ,ale tak naprawde gwarancji ze zamontuję cos w dobrej kondycji nie ma ,wtryski tez pewnie do roboty Jeszcze nie wiem czy awaria była nimi spowodowana czy była inna przyczyna .A propos budy to jest pieknie utrzymana w m pakiecie .Mam co prawda e91 M47n2 ale 46-tki zawsze mi sie podobały i rozwazam ja jako 2-gie autko.Ktos może sie orientuje w przybliżonych kosztach.Np koszt dobrego słupka + wtryski do regeneracji+ zestrojenie wszystkiego? tj czesci + robota? Wiem ze powiecie zalezy za ile sie kupi itd ;Moze tak: w jakiej kwocie powinienem sie zamknąć?
Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.