Skocz do zawartości

Czy reflektory LCI Lift beda pasowac do nie lift X5 2007?


paweljacykiew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W innym watku pytalem o to ale w sumie to juz jest inny temat.

 

Czy te lampy, Bixenon LCI lift beda pasowac do mojej wersji z 2007 sprzed liftu? w sensie wielkosci - czy beda pasowac?

czy beda dzialac?

 

Z tego co wiem to trzeba by sterownik przekodowac?

 

I czy te sa orginalne?

 

http://allegro.pl/reflektory-bmw-e70-x5-bixenon-lci-lift-i6149289678.html

 

Dzieki

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Witam Koledzy. Zmieniłem lampy na lift+moduł+kodowanie lampy świecą super ale przestał działać alarm, lampki wnętrza po otwarciu samochodu z kluczyka gasną same po około 10s nawet jak otworze drzwi też gasną, jeżeli auto zostawię otwarte podejdę i otworze drzwi lampki wnętrza się nie zapalają. Czy ma ktoś jakiś pomysł co zrobić żeby działało wszystko tak jak działało przed zmianą na lift. Bardzo proszę Kolegów o pomoc bo jest to dość denerwujące. Z góry dziękuję za każdą podpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy. Zmieniłem lampy na lift+moduł+kodowanie lampy świecą super ale przestał działać alarm, lampki wnętrza po otwarciu samochodu z kluczyka gasną same po około 10s nawet jak otworze drzwi też gasną, jeżeli auto zostawię otwarte podejdę i otworze drzwi lampki wnętrza się nie zapalają. Czy ma ktoś jakiś pomysł co zrobić żeby działało wszystko tak jak działało przed zmianą na lift. Bardzo proszę Kolegów o pomoc bo jest to dość denerwujące. Z góry dziękuję za każdą podpowiedz.

Pozdrawiam[/quote

Dodam jeszcze że kierunki nie mrugają przy zamykaniu i otwieraniu samochodu. Moja Bunia jest z 2007.04 miał ktoś może takie problemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak mnie pamięć nie myli to mowa była ze może być coś z zamkiem kierowcy i o czymś co znajduje się pod deską rozdzielczą ale niestety nie pamiętam co to :duh:. Podjadę jeszcze raz na kodowanie i dowiem się dokładnie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Było kodowane opcją +MUEH oraz zmieniona data fa i problem nadal wystepuję. Po podłączeniu do komputera wyskoczyły błedy na styki zamków przód i tył tzn błedy zwarcia. Usunięte zostały tool32. Poniwne kodowanie modułu frm - bez poprawy. Dodam że moduł był już raz naprawiany i podejrzewam tu jego uszkodzenie, ponieważ podczas próby przeprogramowania go winkfp lub ista-p wywala błąd. Czy mieliście taki przypadek?? może błąd leży po stronie uwalonego modułu frm. Dodam jeszce że moduł jest założony frm3 ahl a lampy są założone nieskrętne ale myśle że to nie jest powodem tej usterki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.