Skocz do zawartości

Wymiana przednich swiatel (calych) w X5 E70 - 2007


paweljacykiew

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Szukalem ale nie znalazlem tematu, wiec sorki jak bylo.

Bylem wczoraj na przegladzie i niestety mi nie przeszedl. Jednym z powodow jest pekniety plastik na prawym swietle - drobne pekniecie - przypomnie ze mieszkam w Szwajcarii i jeszcze do tego musze silnik umyc :-)

 

Tak wiec musze wymienic swiatlo prawe.

 

Teraz pytania:

 

1. wymienic jedno prawe tylko czy odrazu 2?

2. jestem w stanie to sam zrobic czy zostawic do mechanikowi?

3. Kupic orginaly czy zamienniki? Autem moze pojezdze jeszcze z 2-3 lat - auto ma 240k km i jest 2007. Takie swiatla znalazlem - zakladam nie orginalne. http://www.auto-doc.ch/autoteile/oem/63127278046?gadw=1&gclid=CPCA-erv5swCFYdAGwodIOQIfg

 

dzieki

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zdolności manualne i umiesz obchodzić się z narzędziami, to nie widzę problemu abyś nie dał rady :cool2: .Co do lamp to na pewno MAGNETI MARELLI wstawia się na pierwszy montaż. Co dalej to zależy czy masz xenon, czy nie, czy skrętne.... Potem "chyba", bo nie jestem pewien, trzeba zakodować pod samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

 

Zdolnosci manualne jakies mam, ale musze to zalatwic w ciagu 30 dni :-)

 

"Co do lamp to na pewno MAGNETI MARELLI wstawia się na pierwszy montaż? " tzn ?

 

Xenone mam, nie skretne. Ten link co podeslalem tj wg bazujac numerze produktu z http://www.realoem.com/bmw/de/showparts?id=FF41-EUR-08-2007-E70-BMW-X5_30d&diagId=63_0985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.