Skocz do zawartości

Xenon czy bi?


kammuflage

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, być może istnieje już ten temat na forum, ale jednoznacznie nie jestem w stanie określić czy lampy w moim bmw są w wersji Xenon czy bi. Paruje mi mocno jedna lampa i staje przed decyzją zakupu oryginalnej bmw. Na aukcjach różne opisy do lamp, a nie chciałbym kupić innej niż mam więc proszę o pomoc.

 

 

0268210d98a0f.png.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się pod temat, czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy jest możliwość w przypadku e90 przedliftowej wymiana uszkodzonej zwykłej lampy bixenonowej na lempe bixenon skrętny. Pytam ponieważ jedna z moich lamp kwalifikuje się do wymiany a ceny bixenonu skrętnego na aukcjach są niższe niż zwykłego dlatego pomyślałem że montując lampę bixenonu skrętnego będzie ona w tym przypadku działała jak zwykły bixenon ,a wyglądem zewnętrznym w niczym się nie różnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podłączając się pod temat, czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy jest możliwość w przypadku e90 przedliftowej wymiana uszkodzonej zwykłej lampy bixenonowej na lempe bixenon skrętny. Pytam ponieważ jedna z moich lamp kwalifikuje się do wymiany a ceny bixenonu skrętnego na aukcjach są niższe niż zwykłego dlatego pomyślałem że montując lampę bixenonu skrętnego będzie ona w tym przypadku działała jak zwykły bixenon ,a wyglądem zewnętrznym w niczym się nie różnią.

Można. Nie będzie Ci po prostu działać moduł skrętu. Pomyśl nad wymianą obu jednocześnie jeśli chcesz żeby świeciły tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.