Skocz do zawartości

Blacharka, naprawa w ASO a podwykonawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację, mianowicie gościu wjechał mi w przód auta. Na szczęście nie było większych problemów i postanowiłem naprawić szkodę z polisy sprawcy (OC). Jak wiecie są dwie możliwości. Mi oczywiście zależy na sprawności auta, więc wybrałem opcję bezgotówkową, a skoro płaci ubezpieczyciel to wybrałem się do ASO, które przywitało mnie z otwartymi ramionami... Z opinii rzeczoznawcy wyszło że mam do naprawy samą blacharkę i malowanie. ASO naprawia auto już tydzień i w moim imieniu załatwia wszystkie formalności z ubezpieczalnią - ekstra. Teraz dochodzę do sedna sprawy: dzisiaj loguję się na stronę ubezpieczyciela i tam widzę całą historię szkody (od momentu zgłoszenia) co mnie zdziwiło/zaniepokoiło? Widzę, że w dniu dzisiejszym ASO umówiło kolejną wizytę na oględziny auta z ubezpieczycielem, tylko, że nie pod adresem ASO... Oczywiście wygooglowałem ten adres i okazuje się, że mieści się tam zakład blacharsko lakierniczy (oczywiście zupełnie obcy). I teraz pytanie co o tym sądzicie? Z jednej strony ASO daje gwarancję na "swoją" robotę, ale z drugiej strony nie po to oddaje auto do ASO, żeby nie robiło tego ASO. Po trzecie nie wydaje mi się, żeby nie mieli na miejscu blacharza/lakiernika. Czy jak ktoś oddaje nowe auta na gwarancję to też tak działają? Czy może ja ze swoim kilku letnim BMW jestem dla nich klientem drugiej kategorii... Czekam na wasze opinie.

Edytowane przez speed1211
Poprawienie tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o naprawy blacharsko lakiernicze aso często oddaje auto do lakiernika i porządnego blacharza. Aso to nie zbieranina najlepiej przeszkolonych mechaników z doświadczeniem co nie raz się okazuje i widać na forum przy niektórych problemach więc tak samo jest z lakiernikami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.