Skocz do zawartości

Problem-dodatkowe swiatlo stop e39 sedan 2003


sprunek

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

Mam problem z trzecim swiatlem stopu jak w temacie. Nie widze nigdzie info o sedanie co do tego swiatla. Mianowicie lewe i prawe dziala. Zabszpieczylem kostke w jednym i w drugim swiatlem takim fajnym preparatem z miedzia do stykow i spoko. Wtmienilem wszystkie 3 zarowki od stopow i nadal mi wyskakuje blad, jak sie okazuje jest to trzecie swiatlo. Raz sie zapala raz wywala blad check break lights, a pozostale lewe i prawe stop dziala.

Wtyczka od zarowki ladna nie zasniedziala. Zarowka znowu zmieniona ale no niestety. Pytanie moje jest gdzie idzie przewod od tego stopu? Czy jest oddzielnje jakos spiete czy tak samo jak lewe i prawe. Byc moze gdzies sie cos przerwalo tylko jak skoro jest zabudowane. W kazdym razie potrzebuje jakiejs informacji gdzie znajde drugi konkec kabelka od tego swiatla zeby pol auta nie rozbierac znowu xD

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak zrobilem dzisiaj bo tak zauwazylem ze jest juz ta blaszka starta, poki co swieci i blad nie wywalil po paru min od zaplonu.

sprawdzi sie w terenie i sie zobaczy. Tylko wlasnie ciekawi mnie gdzie dokladnie ten kabelek idzie zeby w razie co go zabezpieczyc.

A elektrycy to kuzwa ja im nie ufam, dlatego robie sam w miare mozliwosci jesli chodzi o elektryke - 3 dni sie zastanwiali co pozera prad w beci, a okazalo sie ze po prostu taki zje***y akumulator byl z ktorego prad sie ulatnial w 5 min, jak go wymienilem XD

Chyba, że ktoś ma godnego zaufania elektryka na terenie warszawy/pruszkowa w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.