Skocz do zawartości

Bmw e60 2005r 3.0d 231Km .Problem z resetujacym się komputer


karol sko bmw e60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Jestem posiadaczem bmw e60 3.0 d 231 Km. Mam problem z resetujacym się komputerem. Mianowicie gdy rano ide do garażu po samochód gdy otwieram pilotem auto zauważyłem że mrygniecie kontrolek na desce i i wyświetlacza na pomarańczowo z kilometrami. Poczym wkładam kluczyk i pokazuje się kontrolka samochodu na podnosniku koloru żółtego już wtedy wiem że komp się zresetowal. Kasuja się kilometry spalanie .....wszystko idzie od 0 .wyswietlala też się informacja o słabej baterii.przełoży Lem baterie od kolegi orginalna bmw 90ah u mnie była chińska 90ah i samochód stał garażu po 2 dniach poszedłem otworzyłem było wszystko ok wsadzilem kluczyk odpaliłem i komp się niezrestartowal. ...było wszystko ok tak jak go odstawilem. Pojechałem do kumpla byłem u niego z godzine, samochód był zamknięty gdy wróciłem wsadzilem kluczyk i kontrolka się zapaliła i doszło do zrestartowania kompa. jeszcze dodam że auto odpala lecz trochę ciężko. ...niema tego pier........ BARDZO PROSZĘ O POMOC JAKIEŚ WSKAZÓWKI PUNKTY ZACZEPIENIA A MOŻE KTOŚ Z FORUMOWICZÓW MIAŁ TAKI PRZYKŁAD AWARII. DZIĘKI Z GÓRY ZA POMOC BO TRACE JUŻ NERWY DO TEGO SAMOCHODU :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.