Skocz do zawartości

Automatyczna skrzynia biegów


Bawar92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem ze skrzynią . Było już wiele postów ale takiego problemu jak ja mam nie widziałem . Otóż kiedy przyspieszam to auto wyje i ten 1 bieg wbija ciężko tak jak i drugi . Reszta jest okej . Redukuje tez ciężko. Na autostradzie autko przyspiesza płynnie . Auto kupiłem od ziomka , który wierzył w bajki o wiecznym olej i dopiero po 230 tysięcy wymieniłem olej ( 2 miesiące temu ) . Przed wymiana ( trochę zwlekalem moja wina) , strasznie szarpało . Zaczelo szarpac jak przeprowadzilem sie do duzego miasta i co chwile musialem stawac i ruszac .Jakoś jeździł ale teraz jest gorzej . Nie wiem czy mam nim jeździc bo nie chce skrzyni zabić . Auto jest mi dość potrzebne . Pewnie konwerter szlak trafia ale może macie jakieś doświadczenia i to coś innego . Z góry dzięki za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw e90 320d 153km , skrzynia 6hp21. Wskazówka obrotów podczas wbijania dwóch pierwszych biegów idzie lekko do góry a potem zmienia bieg . Jakby ktoś gazował na manualu . Wsteczny okej . Redukcję tez czuć trochę . Kiedy się zatrzymuje to lekko bije bieg przy redukcji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie . Powiem im ze na pewno nie . Przecież odmawia jest koło filtra powietrza . Pewnie samemu to można dziabnąć . Samochód robie w Gorzowie u Biedrzyckich . Oni jeżdżą na szkolenia do bmw i z nimi współpracują . Ale jak się o odme spytałem to oni muszą zobaczyć gdzie ona jest :shock: to nawet ja wiem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zmieniam z olejem raz do roku i za to nie place tam jest kilka srubek 200zl to jakies jaja sciagasz kilka plastikow i tyle. 15m roboty max 20zl taka usluga. 200zl zaplacilem wczoraj za wymiane wahaczy i galek w x3 gdzie troche wiecej z tym roboty jest.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.