Skocz do zawartości

Wyskakuje jedynka podczas ruszania bmw e90


Warszawiak86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem tak jak w tytule wybija mi pierwszy bieg podczas ruszania dzieje się to tylko podczas postoju gdy auto się toczy i wrzucę jedynkę nie ma problemu. Towarzyszy temu pusty huk tylko żadnego zgrzytania. Dodam ze jeśli umiejętnie ruszam to da się wyeliminować to jeśli podczas ruszania przy trzymam chwilkę sprzęgło w środkowej fazie i gdy auto się napędzi to nie ma problemu, dzieje się to zazwyczaj w fazie jak sprzęgło jest juz wysoko i wtedy wybija jaka może być przyczyna pozdrawiam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Miałem ten sam problem w e90 lci n47. Padla mi przesuwka gorsze skrzynie do diesel po lci. Opowiadal mi mechanik z serwisu bmw ze stazem 20 letnim.Jeździłem tak przez rok i się nie da. Tylko pozostaje naprawa skrzyni lub wymiana. Ja za naprawę zapłaciłem ok. 1300 zł tylko jest problem bo nie ma części do tych skrzyni i czekałem ok. 3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Cześć


Miałem ten sam problem w e90 lci n47. Padla mi przesuwka gorsze skrzynie do diesel po lci. Opowiadal mi mechanik z serwisu bmw ze stazem 20 letnim.Jeździłem tak przez rok i się nie da. Tylko pozostaje naprawa skrzyni lub wymiana. Ja za naprawę zapłaciłem ok. 1300 zł tylko jest problem bo nie ma części do tych skrzyni i czekałem ok. 3 tygodni.

Mam wszystkie części z tej skrzyni chodzi o oznaczenie GS6-45DZ jeśli ktoś coś potrzebuje to proszę pisać lub dzownić 505649561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.