Skocz do zawartości

Zderzak przedni E39 oryginał M-pakiet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzis dzieki wlasnej głupocie załatwiłem sobie zderzak w mojej 525 E39 z oryginalnym pełnym M-pakietem.

Zahaczylem o skarpe pod garazem i zderzak poleciał w strzępy - cała prawa strone sie rozsypała (jak sie przyjrzałem okazało sie ze poprzedni wlasciciel Niemiec juz go kleił i w tym miejscu sie rozsypał).

Mam do Was pytanie - chciałbym utrzymac auto w jak najbardziej oryginalnym stanie (M pakiet w E39 jest extra) ale na nowy oryginalny zderzak za 550$ mnie nie stać. Szukałem używek ale to ciezki temat jak są to wszystkie co najmniej poklejeno jak nie gorzej.

Jako nowe sprzedaja ludzie zamienniki i tu pytanie do Was - czy np zderzak zamiennik z allegro http://allegro.pl/zderzak-bmw-e39-sedan-kombi-m-pakiet-m-power-pdc-i5856630739.html bedzie wygladal identycznie i mial te same mocowanie co oryginał?

 

Jeden czlowiek od BMW mowil ze oczywiscie zamienniki sa z gorszego materiału i bardziej narazone na pekanie na przyszlosc ale z drugiej strony juz raz klejone/spawane zderzaki oryginalne tez maja obnizona wytrzymalosc.

Polecil kupic zamiennik polakierowac i tyle - twierdzi ze ponoc pasuja.

 

Jakie jest wasze zdanie?

 

Bede wdzieczny za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.