Skocz do zawartości

e32 730 warszawa CB1000051 /problem z VIN/


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

co sadzicie o tym egzemplarzu?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-e32-730-1988r-salon-polska-przebieg-79tys-km-warszawa-CID5-IDcZWhd.html#8bdee8da85

 

niestety mam klopoty z rozkodowaniem VIN: mam xero dowodu i w rubryce E pokazuje mi CB1000051, natomiast wg VIN checker to jakas e30...

 

Czy to mozliwe ze w rubryce E nie jest wpisany VIN tylko np. numer podwozia?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pokaż to ksero dowodu z vin.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Samochód pochodzi z czasów kiedy BMW kradziono namiętnie. Być może oryginalny numer nadwozia został zniszczony i nadano mu drugi na SKP.

 

Poproś o zdjęcie wybitego numeru nadwozia na samochodzie i wszystko będzie jasne

 

Absolutnie nie wygląda na tak niski przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nie jest numer nadany przez producenta. Tak jak mówiłem samochód musiał mieć jakieś nieciekawe przygody.

 

Poszukaj oryginalnego VIN w liczniku (poszperaj w necie pod hasłem "test zegarów")

Zobacz naklejki na komputerze od silnika, ewentualnie podepnij się kompem i odczytaj numer ze sterownika silnika,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Powiem tak. Miałem okazję oglądać ten samochód u poprzedniego właściciela, więc wiem co mówię.

1. Spodziewałem się igły, bo 80 tys. to jest nic dla takiego samochodu. U mnie jest 190 tys. i tapicerka w 100 razy lepszym stanie. Tam to wygląda jakby było co najmniej 500tys.

2. Licznik ogólny nie działał. Może coś się zacięło? hehe

3. Jest co prawda tabliczka znamionowa, ale drugie numery bite. Mi to wygląda na składaka.

4. Olej był mocno czarny i do tego ciekł. Właściciel oczywiście nie dolewał... I wymiany były robione na czas... Stara śpiewka.

5. Poprzedni właściciel twierdził, że kupił ten samochód w salonie w Bydgoszczy i tam też go serwisował.

6. Podobno nie był malowany, a od razu widać, że dwa błotniki przednie miały rażąco inny odcień, do tego widać przy tylnej lewej lampie, że było malowane. Tu wystarczy tylko miernik, żeby potwierdzić.

Podsumowując: To zwykła ściema. Ktoś tu zwyczajnie szuka jelenia. To jest zwykłe oszustwo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.