Skocz do zawartości

E90 318i WBAVA51060VA68966 Niemcy


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znalazłem to, czego szukałem. Jak wam się podoba? Jakieś zastrzeżenia?

Sytuacja wygląda tak, drugim właścicielem jest Ruski, chyba kobieta, bo przez tel cały czas z nią rozmawiam, ale dzisiaj się dowiem kto nim jeździł i jak długo jest właścicielem. Dostanę też więcej zdjęć. Cena nie podlega negocjacji, wcześniej był wystawiony za 7.700 ale zmniejszona została cena o 1tys ojro. Brak opon letnich, ale jest komplet nowych opon zimowych na feldze. Zdjęcia nie wiele mówią, jak dostanę dodatkowe zdjęcia to wrzucę.

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-318i/vhc:car,cnt:de,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500%3B-21%3B,frn:01-2006,prx:8001,ful:petrol,ger:manual_gear,vcg:limousine,nvs:true/pg:vipcar/216650391.html

 

Rozkodowany VIN

 

VIN: WBAVA51060VA68966

Type code: VA51

Model: 318I UL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N46

Displacement: 2.00

Power: 95 (129 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2006-08-24

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S4AE Armrest front, retractable

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S609 Navigation system, Professional

S672 CD changer for 6 CDs

S676 HiFi speaker system

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S931 Winter instead of summer tyres ex-fact.

S964 Navi DVD to be requested at shipping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przebieg oryginalny i normalnie serwisowana to się nie zastanawiaj :) niewielu wie że u nas takie perełki mają po 400tyś więc spokojnie to tych 400 dobijesz :) Oczywiście sprawdzić wszystko na miejscu bo nie tylko w PL kantują. Powodzenia :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem zdjęcia, brak czujników parkowania z tylu. Książka serwisowa podrobiona raczej, jeden długopis jedna pieczątka to samo pismo przez 50 tys km. ( dostałem zdjęcie książki tylko ostatnich dwóch stron) Poprosiłem o zdjęcia przedwczoraj wieczorem, powiedział, ze wyślę jutro bo dzisiaj za późno żeby robić, dzisiaj otrzymałem zdjęcia i są to te same zdjęcia co w ogłoszeniu to samo miejsce itd, ale nadal nie widać jednego całego boku. Nie ma na nich zdjeć środka,

 

Przebieg 220 tys mnie nie przeraża przy tym roczniku, nikt auta nie kupuję po to żeby się na niego przyglądać tylko żeby nim jeździć. Po książce widzę, że ktoś kręci, ciekawe co jeszcze ukrywa. Nie mam już nadziei. :cry2:

 

http://zapisz.net/images/785_img_3355.jpg

http://zapisz.net/images/727_img_3346.jpg

http://zapisz.net/images/236_img_6851.jpg

http://zapisz.net/images/233_img_3348.jpg

http://zapisz.net/images/158_img_3345.jpg

http://zapisz.net/images/430_img_3340.jpg

http://zapisz.net/images/597_img_3344.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.unternehmen24.info/Firmeninformationen/DE/3742549

 

Ten niby serwis to jakaś firma zajmująca się produkcją detergentow, kosmetyków etc maszyny budowlane itd :mrgreen: :duh:

Więc co ci po książce jak i tak historii serw. nie sprawdzisz.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.unternehmen24.info/Firmeninformationen/DE/3742549

 

Ten niby serwis to jakaś firma zajmująca się produkcją detergentow, kosmetyków etc maszyny budowlane itd :mrgreen: :duh:

Więc co ci po książce jak i tak historii serw. nie sprawdzisz.

 

Poprosiłem o zdjęcia książki, nie po to żeby sobie sprawdzić serwis, tylko po to by sprawdzić czy sprzedający kombinuje czy nie. Widząc taką książkę wiem, że nie ma sensu go dalej sprawdzać w www.bmw-check.com, bo po pierwsze nie był serwisowany w BMW, a po drugie w ogóle nie był serwisowany :D o tym czemu czujników z tyłu nie ma też nic nie mówił.. za dużo km, żeby sobie jechać na wycieczkę i się przekonać, że nie warto.

 

Myślę że z silnikiem N46 powinien.

 

Nie dość że awaryjny to kompletnie nie jedzie.

 

Ostatnia wizyta w ASO 15.09.2012 - 144.187 km

 

Czyli pierwszy właściciel serwisował, a drugi już przestał przy ok 150 tys km.

tak myślałem, że 129KM będzie za słabe, tylko zazwyczaj łatwiej je znaleźć z fajnym wyposażeniem, dlatego przystałem na taką moc, ale z tego co słysze to wolę poczekać, i znaleźć 320i, jak już ma być awaryjny to niech chociaż szybciej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 129 czy 150 koni w benzynie to wielkiej roznicy nie robi,jak chcesz poczuc moc to pozostaje ci conajmniej 2,5l benzyna bo silnik 320si 170 koni to ryzyko.

Jakie mam sugestie do benzyny -wycieki spod pokrywy zaworow i z oringow przy elektrozaworow to norma ale zrobienie tego to banał i koszt mały,Wazne zeby nie kopcił na niebiesko a po rozgrzaniu na wyzszych obrotach przy przegazowaniu na biało.

jadac jazde probna wyłacz wyłacz klime bo nie stwierdzisz falowania obrotow na jałowym biegu.

no i uchem bo benzyna ma ten cudowny urok ze jest cisza jak w pokju jesli wszystko jest wylaczone i słychac tylko silnik.

narazie tyle mi przychodzi do głowy.

JA wole jazde benzyna ,a spod swiatel ostatni w miescie nie jade ,Wiadomo szatan przyspieszenia to nie jest ale jazda jest przyzwoita jeski nie masz zaciecia rajdowca,bo jesli masz to blizej 200kucy szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jakaś tragedia z tym silnikiem myślałem ze poważniejsze usterki. Dlatego szukam pewnego auta, jak malowane to chce widziec zdjęcia przed malowaniem, jeżeli nic poważnego to sprzedający pokaże takie foty. Ale chyba jednak poszukam mniejszego przebiegu. Nie jestem demonem prędkości, rzadko jeżdzę w trasy, raczej szukam auta na uczelnie do sklepu itd. Niedawno miałem e46 316i, wiec przesiadając sie do 320i pewnie poczuje różnice :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 50 procent mocy poczujesz napewno ,ostatni ze swiatel nie pojedziesz.

Ale wachy zje 9-10l na plusowych temp latem zima doloz z pol litra.

Aaa i dolóz choc tysia euro to znajdziesz i lepszy przebieg i nie taka pseudo ksiazke i kup od niemca najlepiej z pierwszej reki to on sobie na garba nie wezmie skrecenia licznika badz udawania że nie był klepany.

pomysl gdybys był jedynym włascicielem auta od nowosci to bys robił takie hocki klocki ,raczej nie

sprawa druga to przez telefon z tej wyzszej ceny np 8500 to juz przez telefon 300 pusci a jak cie zobaczy na miejscu z pieniedzmi i kilkoma kontrofertami w okolicy w podobnej cenie i wyposazeniu to ci jeszcze opusci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 50 procent mocy poczujesz napewno ,ostatni ze swiatel nie pojedziesz.

Ale wachy zje 9-10l na plusowych temp latem zima doloz z pol litra.

Aaa i dolóz choc tysia euro to znajdziesz i lepszy przebieg i nie taka pseudo ksiazke i kup od niemca najlepiej z pierwszej reki

 

Jeśli się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj. Miałem taką, nie wiem jak ją trzeba pałować, żeby paliła 9-10 litrów, jeżdżę w niemałym mieście i spalanie miałem kolo 7-7,5 litra latem w plusowych temperaturach. 130 koni to niewiele, aczkolwiek biorąc pod uwagę prowadzenie i zestrojenie trójki - jest wrażenie, jakbyś gokartem jeździł. Apropos tego ogłoszenia, cena jak na ten silnik i przebieg jest kosmiczna.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby silnik, ciężka buda, to większe spalanie niż trochę mocniejszy silnik a ta sama buda. Ja mam takie doświadczenia :D

 

Oczywiście, że tak, ale aby 318i paliło 9-10 litrów to trzeba je pałować fest.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie znam sie bo jezdze takim autem i zajrzyj w dane na mobile de jakie podaja sprzedajacy do tych silnikow.

tyle co piszesz to pali ale na bezposrednim wtrysku a nie EFI.

ALE jak twoj tyle palił to gratuluje ,wyjatkowo mało paliwozerna jednostka albo miasto bez swiatel i korkow .

zreszta chlopak sobie kupi to zobaczy i moze podzieli sie wrazeniami ile to potrafi spalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jak na ten silnik i przebieg jest kosmiczna.

 

 

A ile według Ciebie warta jest taka trójka z takim wyposażeniem? na polskich stronach do ceny 35 tys nie ma czego szukać. Każdy z jakąś ciekawą historią. A dawać za 10 letnie auto, z takim silnikiem i wyposażeniem (nie do końca pełne) ponad 35 tys to jest chyba już bez sens. Taki przebieg? 24 tys rocznie. Myślę, że cena 6700 jest jak najbardziej w porządku, za pewny przebieg, pewna historię itd. Ostatnio znalazłem trójkę w tym samym silniku za 7400 euro, zobaczyłem ogłoszenie wieczorem, na drugi dzień zadzwoniłem popołudniu i już było nieaktualne. I to nie pierwszy przypadek, a jak auto pojawi się w cenie niższej niż 5500 euro zazwyczaj z przebiegiem ok 300 tys to 2-3 dni i nie ma po co dzwonić. Za takie pieniądze nawet nie chcą wysłać numeru VIN. Kupuję auto dla siebie, a nie na handel także wole zapłacić więcej, ale mieć pewność, ze wszystko jest tak jak być powinno.

 

Oczywiście z tego egzemplarza rezygnuję, ktoś kto serwisuje auto w firmie z detergentami nie jest dla mnie wiarygodny :D Państwo Kulikov dosłali mi zdjęcia wnętrza itd, ale nadal nie widać na nich jednego boku auta i są to w kółko zdjęcia z tego samego miejsca. Szkoda czasu, szukam dalej :)

 

zreszta chlopak sobie kupi to zobaczy i moze podzieli sie wrazeniami ile to potrafi spalic.

 

Oczywiście podzielę się taką informacją :)

 

Dzięki wszystkim, za uwagi i porady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.