Skocz do zawartości

co sądzicie o tej E36 WBACE51040EN74482


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/bmw-e36-320i-touring-sport-edition-m-pakiet-i5786403589.html

 

Co sądzicie o tej furmance? Nie ma klimy. Czy założenie klimy to duży koszt? Duży problem?

Proszę o opinie n/t ogłoszenia i informacje dot. założenia klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że dałem Ci szansę dowartościowania się, zawsze lubię pomagać innym.Nie wiedziałem,że słowo "furmanka " tak Cię dotknie. Dziękuję za naukę, przestudiowałem dokładnie regulamin i nie znalazłem zakazu używania słowa "furmanka" znalazłem za to naukę jedną dla Ciebie, pkt 9 regulaminu:

"9. Nikt nie może pouczać, piętnować innych (w tym nowych) użytkowników Forum. Tylko administrator i moderator może zwrócić uwagę lub wskazać poszukiwanie odpowiedzi w archiwum. Jeśli ktoś nie chce po raz kolejny pisać tego co na forum już jest, to niech w takim temacie nie pisze nic."

 

Bardzo proszę osoby ,które umieją coś sensownego wnieść do sprawy o wypowiedzi.

oto vin pojazdu

WBACE51040EN74482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak chociaż połowa opisu jest prawdą to warto jechać oglądać, bo mało jest e36 w podobnym stanie.

 

Dołożenie klimy:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=114679

 

VIN: WBACE51040EN74482

Type code: CE51

Model: 320I (EUR)

E-F-R series: E36 3

Series: 3

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M52

Displacement: 2.00

Power: 110 (149 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 276 - AVUSBLAU METALLIC

Upholstery code: E7AV - STOFF AMARETTA B

Prod.date: 1999-03-18

 

S214 Automatic stability control (ASC+T)

S243 Airbag for front passenger

S246 Manually adjust. steering column

S260 Side airbag for driver/passenger

S269 BMW light alloy wheel, radial spoke 32

S305 Remote control for central locking

S320 Deleted, model lettering

S386 Roof railing

S401 Lift-up-and-slide-back sunroof, electric

S410 Window lifts, electric, front

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S441 Smoker package

S465 Through-loading system

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S497 Centre armrest, rear

S498 Headrests mechanically adjustable, rear

S510 Headlight vertical aim control

S520 Fog lights

S548 Kilometre speedo

S658 Radio BMW Business CD RDS

S676 HiFi speaker system

S686 Antenna-Diversity

S704 M Sports suspension

S710 M sports steering wheel, multifunction

S715 M Aerodynamics package

S719 Sports Edition

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

L801 National version Germany/Austria

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Drodzy forumowicze, czy ktoś z Was miał fizyczną styczność z egzemplarzem powyżej? Na fotkach oprócz przedniego grilla wygląda bardzo dobrze. Auto cały czas jest na sprzedaż i nie wiem czy to o nim świadczy najlepiej. Jeżeli ktoś z Was wie cokolwiek na temat lub chce się wypowiedzieć, będę niezmiernie zobowiązany.

 

http://allegro.pl/bmw-e36-320i-touring-sport-edition-m-pakiet-i5921587465.html

 

Ps. Cena i brak klimy jest dla mnie akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto cały czas jest na sprzedaż i nie wiem czy to o nim świadczy najlepiej

 

Auto wygląda dobrze. Jest na nim okropnie dużo "smalcu" pod maską ale cóż - nasi handlarze to miłośnicy plaka. Moim zdaniem nie sprzedaje się ze względu właśnie na cenę i brak klimatyzacji. To, że auto ładnie wygląda i ma fajny kolor nie oznacza, że będzie się go dobrze użytkować. Owszem oko przyciągnie ale komfort podróży latem w 37stopniach będzie "niezbytni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto cały czas jest na sprzedaż i nie wiem czy to o nim świadczy najlepiej

 

Owszem oko przyciągnie ale komfort podróży latem w 37stopniach będzie "niezbytni".

 

Ile kolego mamy tak ciepłych dni w roku w PL? 2-3% ?

 

Tak czy tak oglądałem auto i wygląda gorzej niż na zdjęciach ale to nic nowego.

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kolego mamy tak ciepłych dni w roku w PL? 2-3% ?

W zeszłym roku wg IMiGW np w kuj-pomorskim było 25 dni z temperaturą przekraczającą 30st Celsjusza w cieniu, czyli mamy już około 7% ale to szczegół bo nie będziemy się tutaj licytować na %.

Jazda z klimatyzacją jest o wiele bardziej komfortowa niż bez niej i to jest niepodważalne. Dzięki klimatyzacji możesz sobie np szybko odparować wilgoć, która osadza się na szybach.

W dzisiejszych czasach klima to standard bez którego auto sprzedać jest trudniej. Nie mówię tutaj o samochodach za 1500zł tylko o pojazdach kosztujących 15-20k zł i więcej.

Mankamentem tegoż właśnie E36 jest cena - bo jest dość wysoka jak na E36, oraz właśnie brak klimatyzacji, która w E36 za 13,5tys zł być powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto cały czas jest na sprzedaż i nie wiem czy to o nim świadczy najlepiej

 

Owszem oko przyciągnie ale komfort podróży latem w 37stopniach będzie "niezbytni".

 

Ile kolego mamy tak ciepłych dni w roku w PL? 2-3% ?

 

Tak czy tak oglądałem auto i wygląda gorzej niż na zdjęciach ale to nic nowego.

 

 

Tak jak pisałem wyżej, brak klimatyzacji i cena auta nie jest dla mnie problemem pod warunkiem bardzo dobrego stanu mechanicznego i blacharskiego.

Bardzo Cię proszę o rozwinięcie i małą relację z oględzin. Z rozmowy wynika, że auto stoi w garażu i sprzedawane jest przez pasjonata marki, poza tym nic więcej nie można stwierdzić. Mam 200km żeby obejrzeć auto i nie chciał bym wyważać otwartych drzwi. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze stwierdzić ze fan marki jest zawodowym handlarzem, który jest tez fanem modelu opel zafira, niemieckie tablice kupuje na allegro, do aut BMW kupuje filtr odmy najtańszy zamiennik.

 

Coraz bardziej boje się starych niby-idealnych aut sprzedawanych przez zawodowych handlarzy.

 

2 lata temu sprzedałem (za 12 tys zł) Audi coupe quattro 4.2, bardzo doinwestowane, przygotowane do sportu, które osobiście wczesniej rozbiłem i naprawiłem, nabywca dostał fotki z wypadku i z naprawy, zaakceptował. Z nabywcą byłem w kontakcie, bo mily gościu, rok później rozbił je jeszcze mocniej niż ja i sprzedał. Kupili jacys handlarze za ok. 4 tys zł.

 

Przedwczoraj auto trafilo na allegro jako super unikat, bezwypadkowe, wręcz kolekcjonerski stan za 28 tys zł. Gdzie nawet slepy na zdjęciach zobaczy różne szpary blach i różne odcienie lakieru. Auto warte maksymalnie 10 tys zł chcą pogonić za 28... nóż się w kieszeni otwiera!

 

 

Wracajac do e36 z tematu - wygląda ładnie na fotach, ale za e36 z tym silnikiem i bez klimy nie warto tyle placic. No chyba ze stan na prawde idealny, przebieg 100% prawdziwy i stało u Niemca pod kocykiem.... ale trafic takie w Polsce od handlarza to jak trafic 6 w totka.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.