Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - oto mój obiekt zainteresowania - oferta prywatna,

 

Stana na dzień 8 XI

 

Byłem oglądać i powiem tyle:

auto we wzorowym stanie ! przebieg autentyczny, mechanicznie super, ostatni przegląd we Włoszech w zeszłym roku przy 130 tys km. 1 właściciel w Italii. Podpiąłem go pod komputer i nic, miał malowany przedni błotnik, ale grubość to 190 mikronów.

Facet chce 20 tys i myślę, że jest warty tej ceny. Oglądałem już kilkanaście egzemplarzy i powiem, że ten jest najlepszy. Po raz pierwszy widzę, że ogłoszenie jest prawdziwe.

Edytowane przez Adalbert407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarze wymyślają różne bajki żeby korzystnie sprzedać to co sprowadzili. To co mi daje do myślenia to:

1. Coś tam nie pasuje ze spasowaniem przodu ( nie tylko lewego )

2. Szczerze wątpię by we Włoszech ktoś bawił się w takie "ksenony". To oczywiście trzeba będzie zdjąć - chyba, że masz diagnostę który będzie podbijać Ci lewe przeglądy

3. Folia budowlana czarna na przednich bocznych szybach - do zdjęcia. Chyba, że j/w.

4. Bardzo ciężko jest uzyskać historię serwisowania dotyczącą BMW z Włoch - gdyż 90% samochodów z Włoch nie jest serwisowane w ASO. Także wersja handlarza powinna być zweryfikowana osobiście przez kupującego w ASO

5. Maskownica przy drążku zmiany biegów powinna mieć kolor taki jak listewki ozdobne w całym aucie - taki szczegół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy ktory sprowadza auta z Wloch zawsze mowil ze sa one bardzo zmeczone ja w glebi serca jakos w to nie wiezylem. Dopiero bedac 2 lata z rzedu na wakacjach we Wloszech doznalem szoku :duh: wieczny kurz dziurawe drogi i pedzace po tych dziurach auta... nie moglem w to uwiezyc i powiedzialem sobie ze nigdy nie kupie auta z Wloch . Oczywiscie sa wyjatki bo i z Niemiec sa zajechane sztuki ale to trzeba zobaczyc na wlasne oczy :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg to jakiś żart, uwielbiam styl na bad boy M pała :mrgreen: .

A powiedz mi gdzie w niedziele spr auto ? Chociażby od spodu... W weekendy aut się nie kupuje !

Rozumiem że dysponujesz oprogramowaniem diagnostycznym etc. żeby wszystko posprawdzać ?

 

I co to za ustrojstwo jest na zbiorniku spryskiwaczy ?

edit...

 

Dobra odpowiem sam sobie - przetwornice lamp.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarze wymyślają różne bajki żeby korzystnie sprzedać to co sprowadzili. To co mi daje do myślenia to:

1. Coś tam nie pasuje ze spasowaniem przodu ( nie tylko lewego )

2. Szczerze wątpię by we Włoszech ktoś bawił się w takie "ksenony". To oczywiście trzeba będzie zdjąć - chyba, że masz diagnostę który będzie podbijać Ci lewe przeglądy

3. Folia budowlana czarna na przednich bocznych szybach - do zdjęcia. Chyba, że j/w.

4. Bardzo ciężko jest uzyskać historię serwisowania dotyczącą BMW z Włoch - gdyż 90% samochodów z Włoch nie jest serwisowane w ASO. Także wersja handlarza powinna być zweryfikowana osobiście przez kupującego w ASO

5. Maskownica przy drążku zmiany biegów powinna mieć kolor taki jak listewki ozdobne w całym aucie - taki szczegół

 

Tylko to nie handlarz, ale kolega tych gości z tego komisu i przez nich sprzedają. Facet jeździ na TIR-ach i jest tylko w weekendy w domu i ciężko będzie mi się spotkać tak, by pojechać do serwisu.

 

A co nie pasuje jeszcze w przodzie?

Dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie handlarz, ale kolega tych gości z tego komisu i przez nich sprzedają. Facet jeździ na TIR-ach i jest tylko w weekendy w domu i ciężko będzie mi się spotkać tak, by pojechać do serwisu.

A swistak siedzi i zawija w sreberka :mrgreen:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie handlarz, ale kolega tych gości z tego komisu i przez nich sprzedają

Dobry bajer pół sukcesu. Sprawdź w CEPiK kiedy obecny właściciel nabył auto to będziesz wiedział o co chodzi.

 

Facet jeździ na TIR-ach i jest tylko w weekendy w domu i ciężko będzie mi się spotkać tak, by pojechać do serwisu.

To jak rozumiem chcesz wydać 21000zł bez sprawdzania chociażby co jest pod spodem :?: No to ja już nie mam więcej rad - mogę tylko życzyć powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak obejrzysz już jakieś z pół roku jest na necie;)

Ciekawe co to za wynalazek, też się ją interesowałem

 

Żartujesz chyba... Nie wiedziałem. Zwykle takie egzemplarze schodzą "na pniu" jak są dobre.

Kurde, znowu pewnie jakaś mina posting.php?mode=quote&f=44&p=2123607#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie handlarz, ale kolega tych gości z tego komisu i przez nich sprzedają

Dobry bajer pół sukcesu. Sprawdź w CEPiK kiedy obecny właściciel nabył auto to będziesz wiedział o co chodzi.

 

Facet jeździ na TIR-ach i jest tylko w weekendy w domu i ciężko będzie mi się spotkać tak, by pojechać do serwisu.

To jak rozumiem chcesz wydać 21000zł bez sprawdzania chociażby co jest pod spodem :?: No to ja już nie mam więcej rad - mogę tylko życzyć powodzenia w zakupie.

 

Chcę tylko obejrzeć, ale i tak pewnie pojadę dopiero w przyszłą niedzielę bo szykuje mi sie dyżur w szpitalu. Musze go wziąć do jakiegoś serisu BMW w okolicy, choć z tego, co piszecie, to może nie warto... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 20.900, pewno dla satysfakcji kupującego, jak "starguje" na 20. Wejdź na mobile.de i spójrz ile kosztują dobre 330Ci z tych roczników. Do tego złodziejskie opłaty przy sprowadzeniu do Polski.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to niż nową octavie czy [bAD] i20

 

Choć patrząc na to cudo, może to jakiś pracownik zewnętrznej firmy wykonującej usługę w szpitalu.

 

Po krzyżach wnioskuję, że jeździł tym Doktor Śmierć :lol:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.