Skocz do zawartości

BMW RETROFIT, DOPOSAŻANIE, AKTUALIZACJA TRÓJMIASTO


Kacper Sadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jeśli chodzi o trójmiasto to ciężki temat. Coś słyszałem że ktoś coś w Pruszczu Gdańskim lub okolicach dłubie ale zero konkretów. Wcześniej gdy doposażyłem auto korzystałem z usług forumowego kolegi "dziquska" a wszystko odbywało się zdalnie. Jeśli masz fizycznie część do wymiany to trzeba zrobić to samemu a z reguły doposażona część musi być zakodowana i wtedy można zwrócić się o pomoc do kolegi którego naprawdę polecam. Dwa razy byłem u niego ( w ramach urlopu na narty) w Jeleniej Górze więc wiem jak działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu też jakiś czas temu poszukiwałem specjalistów tu na wybrzeżu i właśnie zostałem odesłany do dziquska i teraz nikt inny nie dotyka mojego samochodu (nawet wirtualnie). Jeśli chodzi o Kujawsko Pomorskie to właśnie w Toruniu ma on swój punkt (najbliższy na północ) w którym może zająć się Twoim samochodem w zależności co chcesz zrobić (oczywiście zdalnie).

A tak na marginesie to tez nie długo będę doposażać auto i właśnie taką drogą będzie to się odbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, odkopuję stary temat, żeby ustalić czy coś się zmieniło w dostępności usług związanych z doposażeniem i kodowaniem BMW serii F w trójmieście i okolicach. Wspomniana przez piosurf firma Creative nadal działa, jeśli ktoś jeszcze korzystał to dajcie znać czy polecacie.

 

Poza tym znalazłem na Olx znalazłem ogłoszenie niejakiego Mateusza z Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Jeśli ktoś korzystał to też chętnie poznam opinie, ewentualnie inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.