Skocz do zawartości

Auto do sprawdzenia-czekam na opinie :)


DeiNostri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jutro mam zamiar jechać po takie "cudo"

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5738383100

Jestem z Pomorza a auto jest z Gubina, wiec bez sensu miałbym jechać 500 km na marne, a o Gubinie troche poczytalem.

Co myślicie o lewym boczku od środka kierowcy? Jest mega pofałdowany, możliwe ze dostał strzala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to weź ze sobą czujnik lakieru i pojedź do najbliższego aso. Auto nie jest w biedowersji i nie ma mikro przebiegu zeby było moim zdaniem tak tanie. Nie mowię ze od razu jakiś bubel ale te auta z tych lat z takim przebiegiem i wyposażeniem sa dużo więcej warte.

 

Sam mam od nowości swoje e90, nie uważam żebym jeździł dużo a juz mam nalatane 256k km gdzie przebiegi 200-250tys dla aut 10 lat to norma, 120tys? Dziwne sie to wydaje, ale nie mowię ze nie realne, moze i to jest jakaś okazja.

 

 

Przyjrzałem sie trochę bardziej no i np kierownica mi wyglada na minimum 200tys, błyszczy sie jakby ją ktoś polerką polerował do tego poobdzierana. Moze i sie czepiam ale mi to dziwnie wyglada. Czujnik lakieru, sprawdzić wszystkie profile i bedzie wiadomo.

 

 

Widze też, ze auto ma dpf (o ile ktoś nie wyciął) i przy tym przebiegu przy na tyle starym aucie to jest kolejna rzecz do zbadania bo moze nam więcej popsuć niż pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.