Skocz do zawartości

E46 330Ci Wrocław WBABD51000PK27976 - DZWON


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-330ci-coupe-lift-jedyna-taka-piekny-egzemplarz-zarejestr-ID6yaD9t.html

 

WBABD51000PK27976

PK27976

 

Treść ogłoszenia:

Opis pojazdu

Dzień dobry!

 

Przedmiotem ogłoszenia jest moja piękna e46 330ci z świetną automatyczną skrzynią biegów, DATA PIERWSZEJ REJESTRACJI 27.11.2003 R.!

Auto kupiłem od pierwszego właściciela w niemczech- Pan z rocznika 1934!- żadna ściema, wszystko udokumentowane (brief) chociaż myślę, że wystarczy spojrzeć w jakim stanie jest samochód żeby wszystko było jasne.

Auto wygląda dokładnie tak jak w momencie kiedy wyjechało z salonu, żadnego tuningu itd.

 

Auto wyposażone jest następująco:

- reflektory przednie ksenonowe,

- kierunkowskazy i lampy tył LED,

- automatyczna skrzynia biegów, która idealnie się spisuje,

- fotele przód z elektryczną regulacją i pamięcią,

- podgrzewane fotele przód,

- skórzana tapicerka w idealnym stanie, kanapa tył wygląda jak nowa, jakby nikt tam nigdy nie siedział,

- czujnik deszczu i zmierzchu,

- oryginalny zestaw naprawczy,

- tempomat,

- komputer pokładowy,

- aluminiowe felgi 17', opony letnie jeszcze w miarę, mam też zimówki ale raczej słabe,

- elektryczne szyby przód i tył,

- czujnik parkowania tył,

- elektrycznie regulowane lusterka,

- szyberdach ( bardzo fajna sprawa),

- 4 poduszki + kurtyny.

 

W ostatnim czasie zrobione następujące rzeczy:

- wymienione wszystkie filtry i oleje ( 2,5 tyś km temu),

- odgrzybiona i nabita klimatyzacja,

- wymieniona uszczelka pod pokrywą zaworów,

- wymienione klocki przód, tył oraz okładziny hamulca ręcznego,

- zregenerowany rozrusznik,

- wymieniony przepływomierz,

- wymieniona kompletna odma,

- wymienione 2 łożyska tył oraz jedno przód,

- profesjonalnie zakonserwowana tapicerka,

 

Auto nie jest nowe i ma już swoje lata ( chociaż na to nie wygląda , zauważalne są następujące wady:

- mała " fala" na błotniku prawy tył ( mi to nie przeszkadzalo dlatego nie naprawiałem, nie chciałem też żeby ktoś w przyszłości stwierdził, że auto jest po niewiadomo jakim dzwonie, czy że wstawiana była ćwiartka…),

- małe skupisko pęcherzy na błotniku prawym tył ( zrobiły sie na oryginalnym lakierze), jest to już ogarnięte,

- drobne otarcia parkingowe, na zderzaku przód jest też pęknięcie, które było chyba w niemczech pospawane,

- tarcze przód są do wymiany, grubość raczej ok ale przy hamowaniu czuć bicie na kierownicy.

 

Co istotne auto było regularnie serwisowane w niemieckim serwisie BMW, wszystko odnotowane w książce oraz w systemie BMW. Ostatni przegląd w 2014 przy przebiegu ~190 tyś !

W 2013 roku miała też miejsce naprawa blacharska w serwisie BMW, efekt stłuczki parkinowej. Malowany był z tego co wiem błotnik przód, wymieniony klosz lampy - w BMW są zdjęcia z przed naprawy.

Dwa tygodnie temu auto trafiło do serwisu BMW we Wroclawiu przy ulicy Karkonoskiej na przegląd techniczny i akcje serwisową ( wymiana poduszki pasażera)- auto zostalo sprawdzone, serwis potwierdz bdb stan auta

 

W razie potrzeby mam więcej zdjęć. Auto w takim stanie przyjechało z niemiec, oczywiście mam uzupełnioną książkę serwisową, instrukcję, faktury za większość częsci itd.

 

Takiego auta szukałem dla siebie baaaardzo długo, ciężko o drugi taki egzemplarz!!- pomijając już fakt, żę w POLSCE do sprzedaży aktualnie wystawione są 2 modele z po lifcie z tym silnikiem w zdecydowanie wyższych cenach!

 

NIE JESTEM HANDLARZEM, auto jest moją własnością! Auto jest w bardzo dobrym stanie, ciągle w użytku, zero szpachli, wszystkie szyby oryginalne.

 

Jak widać auto zadbane, doinwestowane, na bieżąco serwisowane!

Cena do negocjacji po oględzinach, NIE INTERESUJE MNIE ZAMIANA.

Zapraszam na terenie Wrocławia lub w okolicach.

 

Pozdrawiam!

 

OCENA:

Auto po mocny uderzeniu w tył, stąd:

-niepasujący zderzak (szpara po prawej stronie),

-pogięta ściana przy kole zapasowym,

- "ogarnięte" skupisko rdzy (prawy tylny błotnik)

i "lekka" fala na tylnym prawym błotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.