Skocz do zawartości

E39 540i getriebeprogramm


djmlody1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zakupiłem w/w 540i z automatyczną skrzynią. Mieszkam w niemczech i kupiłem od niemca (nie turasa itd)byłem poinformowany o tym że skrzynia pracuje w trybie awaryjnym. "R" działa normalnie natomiast "D" nie zmienia przełożeń (wyświetla GetriebeProgramm) ale jedzie. Pytałem kiedy zmieniał olej, filtr w skrzyni, powiedział że zmienił sprzęgło, hamulce, itd ale nie przypomina sobie żeby kiedykolwiek wymieniał olej i filtr. Być może wystarczy wymienić Filtr i Olej.

 

 

Przypadkiem zajechałem do warsztatu w tym samym mieście gdzie kupiłem 540 (zobaczyłem 635 1972r i 2x e36) zapytać czy auta do sprzedania. Warsztatowiec powiedział że jego kolega chce sprzedać M-Powera i że wsadził w niego 5 TYS € i po 2 tyg skrzynia mu siadła, Zadzwoniłem i okazało się że to E39 540i którą 20 min wcześniej kupiłem.

 

 

W środę jadę po auto.

W poniedziałek musi wyrejestrować.

 

MYŚLĘ ŻE WYMIANA FILTRA I OLEJU PRZYNIESIE REZULTATY :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypadkiem zajechałem do warsztatu w tym samym mieście gdzie kupiłem 540 (zobaczyłem 635 1972r i 2x e36) zapytać czy auta do sprzedania. Warsztatowiec powiedział że jego kolega chce sprzedać M-Powera i że wsadził w niego 5 TYS € i po 2 tyg skrzynia mu siadła, Zadzwoniłem i okazało się że to E39 540i którą 20 min wcześniej kupiłem.

 

 

Ok wczoraj było troszkę wlane i mogę nie łapać wszystkiego dzisiaj, ale to co napisałeś to jakaś magia, możesz to napisać jeszcze raz po polsku :cool2:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem E39 540i--- 260 km od mojego domu w niemczech, Objechałem całe miasto patrząć za innymi BMW, trafiłem do pewnego warsztatu gdzie stała piękna 6-tka i dwa e36 compacty, zapytałem go czy do sprzedania, powiedział że nie nie- ALE JEGO KOLEGA MA M-POWERA DO SPRZEDANIA I ŻE WSADZIŁ W NIEGO 5TYS €, ZADZWONIŁ DO NIEGO I OKAZAŁO SIĘ ŻE TO E39 540I 1999R KTÓRĄ JA KUPIŁEM 20 MIN WCZEŚNIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZIAŁEM JUŻ SKRZYNIE,SPRZĘGŁO, PEDŁY, WAŁ W KOMPLECIE ZA 4000ZŁ. A O ROBOCIZNE SIĘ NIE MARTWIĘ

CHYBA ŻE PODEJDZIE OD E38 740, PARE DNI TEMU POLECIAŁA NA POLSKĘ, SKRZYNIA TEŻ AUTOMAT.. MUSZĘ TYLKO PORÓWNAĆ NUMERY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.