Skocz do zawartości

problem z elektryka skrzyni e39 520i 5hp-18


ziomalo2010

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ze skrzynia w 520i(zmienilem juz silnik z e36). problem polega na tym ze za zadne skarby nie moge zmienic lewarka z pozycji P.

problem wydaje mi sie byc zwiazany ze eletkryka auta-skrzyni. silnik odpala, nie podlaczylem jeszcze tylko gazu i swiatel przednich.

gdy panewki mi sie obrocily i wyszla korba bokiem co juz szybciej opisywalem na forum to skrzynia dzialala jeszcze bez problemu bo pchalem auto jakies 500m na luzie a potem gdy odstawilem je na bok to wlaczylem na P i tak zostalo. jakies 1.5miesiaca pozniej zaczalem rozbierac auto przygotowujac do przekladki. odlaczylem cala elektryke i tez nie moglem zmienic juz pozycji z P na inne. zrobilem wiec to recznie(przy skrzyni) i ciagnalem auto powoli przez jakies 1.5km do miejsca przekladki. dodam ze wymienilem olej sprawdzilem elektryke przy skrzyni i nie zauwazylem nic nie pokojacego.

biegi moge tylko zmieniac manualnie pod spodem auta jednak litery przy lewarku od skrzyni nie zmieniaja podswietlenia tylko na liczniku pali sie wlasciwa kontrolka(pozycja w jakiej znajduje sie skrzynia).

 

czy moglo sie cos rozkodowac skoro auta nie chce zwolnic lewarka z pozycji P?

czy skrzynia jest jakos wspolnie polaczona ze swiatlami w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.