Skocz do zawartości

BlacK e92 335xi


piman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem za wywarzenie 10$

Zaklejanie dziry w run flat Tire 25$

Zaklejenie regularnej opony kosztuje u nich 12$

 

a sam montaż i demontaż gratis? pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Płukanie chłodnicy oraz wymiana płynu

 

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/5D2CED8F-61F1-4296-A883-277D494C2851_zpsyqirnnjm.jpg

 

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/5362A3E0-EB62-46D0-842F-542A002016B8_zpszong1bim.jpg

 

Proces odpowietrzania całego układu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z paliwem chyba jest inaczej.... ;) ostatnio w DE płaciłem na stacji 1.15 euro za litr... :D

 

Polski mit o taniej benzynie amerykanskiej. :) Jezeli porownujesz porownywalne paliwa to w europie na stacjach sieciowych minimalka to 95 RON czyli 91 octanow amerykanskich czyli paliwo premium. Cena za litr paliwa premium przy dzisiejszym kursie na Shellu w Queens (NY) to 4,01 zl/litr. Shell Vpower 95 to 4,54zl/litr dla posiadaczy karty shell (30 groszy na litrze). 11% roznicy to nie hajwaj. Niektorzy mi powiedza ze odpowiednik normalnej europejskiej 95 w usa to benzyna mid range tyle ze tak naprawde w 99% przypadkow jest to benzyna 91 lub 93 Ron europejskich bo takie jest dopuszczenie . Jezeli masz silnik europejski BMW (czytaj nie sulev) to nie nalejesz ani regulara a tankowanie midrange tez nie jest doradzane na dluzsza mete szczegolnie jezeli masz turbo lub a wiec lepiej porownywac premium amerykanskie na shellu do NITRO+ 95 ktory jest lepszy od premium amerykanskiego (Fuel save nie ma dodatkow specyficznych dla paliw premium ale jezeli ktos uwarza ze to sciema paliwa premium to wtedy roznica maleje do 8%).

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z paliwem chyba jest inaczej.... ;) ostatnio w DE płaciłem na stacji 1.15 euro za litr... :D

 

Polski mit o taniej benzynie amerykanskiej. :) Jezeli porownujesz porownywalne paliwa to w europie na stacjach sieciowych minimalka to 95 octanow czyli 91 Ron amerykanskich czyli paliwo premium. Cena za litr paliwa premium przy dzisiejszym kursie na Shellu w Queens (NY) to 4,01 zl/litr. Shell Vpower 95 to 4,54zl/litr dla posiadaczy karty shell (30 groszy na litrze). 11% roznicy to nie hajwaj. Niektorzy mi powiedza ze odpowiednik normalnej europejskiej 95 w usa to benzyna mid range tyle ze tak naprawde w 90% przypadkow jest to benzyna 93 bo takie jest dopuszczenie. Jezeli masz silnik europejski BMW (czytaj nie sulev) to nie nalejesz ani regulara a tankowanie midrange tez nie jest doradzane na dluzsza mete szczegolnie jezeli masz turbo lub a wiec lepiej porownywac premium amerykanskie na shellu do NITRO+ 95 ktory jest lepszy od premium amerykanskiego (Fuel save nie ma dodatkow specyficznych dla paliw premium).

Bardziej chodziło mi o to, że przy tamtych zarobkach tankowanie nie boli ;) weźmy zarobek w Polsce 3000 na miesiąc, ropa ok. 4.25 za litr, natomiast zarabiając 2000-3000 w chociażby DE płacisz 1.15 za litr. Jeszcze inaczej....porównujmy ile litrów paliwa możesz kupić za godzinę pracy u nas a na zachodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod uzywany w sposob indiwidualny to dobro luksusowe a za luksus sie placi. :norty:

 

Wystarczy zeby zamiast 4 osoby wziely kazdy swoj samochod w drodze do pracy tylko jeden zbieral trzech po drodze podzielisz koszty paliwa przez 4, dodasz blablacar i nie tylko ze masz rope za 1/4 cene to zmniejszyles korki i przestales zatruwac srodowisko. Zamiast prosic o cudy jakis niezdarnych ministrow placonych z procy mozna w sposob prosty zalatwic swoj problem sam.

 

Oczywiscie sprawa niewykonalna... dopki nie zarezerwujesz parkingu przed firma tylko dla samochodow ktore zabieraja po drodze przynajmniej dwoch innych pracownikow i nie zabronisz wjazdu dizla bez dpfa. Cuda sie zdarzaja ! Zniknela 3/4 samochodow bo ludzie sie zorganizowali i przyjezdzali po minimalnie 3 w samochodach i nawet busik firmowy stal sie nie potrzebny bo ludzie ktorzy z niego korzystali nagle znalezli chetnych aby ich zabrac !!! I wszystkie dizle odzyskaly DPFY :cool2: i magazyn dalo sie postawic na miejsce polowy ogromniastego parkingu W kazdym normalnym kraju dziala metoda bata i marchewki, w polsce dziala tylko ta pierwsza, zaostrzenie ostatnio przepisow drogowych i jego skutkachi w statysykach jest jednak dobrym przykladem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za litr paliwa premium przy dzisiejszym kursie na Shellu w Queens (NY) to 4,01 zl/litr. Shell Vpower 95 to 4,54zl/litr

 

 

 

 

Na dzień dzisiejszy cały bak kosztuje mnie 167zl (koszt 60 litrów paliwa) czyli za litr na stacji shell w queens płace 2.78zl za najmocniejsza benzynę najtańsza tankowanie pełnego baku kosztowało by 142zl biorąc kurs dolara po 3.91 zł za 1$ w new Jersey za 60 litrów najtańszego paliwa zapłacisz 115zl (1.91zl za litr)wiadomo ceny paliw ulegają zmianie oraz kurs walutowy rownież jeszcze rok temu dolar był w granicach 2.80 zł to w new Jersey cały bak kosztowałby 82zl za 60 litrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec przyszedł czas na walnut shell blasting

 

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/CB6DF612-9798-464E-BA26-4F041A7424A6_zpsjwzwwjer.jpg

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/F2829741-D3AD-4C6C-9D4C-3BD0FA418626_zpsfq5ktocg.jpg

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/099DEA06-767B-4896-BEDC-A90638C27BCA_zpsw0ybacwl.jpg

 

Efekt prawie końcowy

 

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/7F13D664-D668-4326-BC11-9454AE78ED48_zpswo3ig7uk.jpg

 

http://i228.photobucket.com/albums/ee62/Piman15/e92/E33FD48B-8211-4B6E-9F62-4189C7B58C9E_zpsz0dof0f2.jpg

Edytowane przez piman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za litr paliwa premium przy dzisiejszym kursie na Shellu w Queens (NY) to 4,01 zl/litr. Shell Vpower 95 to 4,54zl/litr

 

 

 

 

Na dzień dzisiejszy cały bak kosztuje mnie 167zl (koszt 60 litrów paliwa) czyli za litr na stacji shell w queens płace 2.78zl za najmocniejsza benzynę najtańsza tankowanie pełnego baku kosztowało by 142zl biorąc kurs dolara po 3.91 zł za 1$ w new Jersey za 60 litrów najtańszego paliwa zapłacisz 115zl (1.91zl za litr)wiadomo ceny paliw ulegają zmianie oraz kurs walutowy rownież jeszcze rok temu dolar był w granicach 2.80 zł to w new Jersey cały bak kosztowałby 82zl za 60 litrow.

 

to nie wiem jak bo ceny sa tutaj za galon : http://www.newyorkgasprices.com/index.aspx?fuel=C

 

3,79 dollarow za galon premium w Queens czyli 15 zl/ galon czyli za 3,78 litra czyli 3,97zl/litr. JA tam tankuje za kazdym razem jak ruszam w stanach w trase (czyli tak 2 x do roku) dlatego wzialem akurat ta stacje chyba ze z montrealu jade ale to rzadkosc.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz link na shellu w queens ktory sprzedaje nitro+ cena to 3,39. Trzeba porownywac porownywalne stacje i paliwa. Mozna tez tankowac w kaliningradzie za 2 zl za litr w ale no to nie ta sama benzyna :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.