Skocz do zawartości

Zawieszające się audio / Duże radio 16:9 MKIII


adusialukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Od niedawna jestem posiadaczem E39, jest to moje pierwsze BMW.

Niestety mam mały problem z audio. Posiadam duże radio 16 : 9 w wersji MK III ale coś je boli niestety. Na ogół działa zarówno radio fm jak i zmieniarka CD ale zdarza się, że podczas jazdy radio potrafi się zawiesić co skutkuje tym, że nie działa sterowanie głośnością zarówno z kierownicy jak i samym pokrętłem, nie można zmienić stacji ani wyłączyć samego radia nawet po wyłączeniu samochodu i wyłączeniu zapłonu. Lekarstwem na to jest otworzenie bagażnika i zamknięcie go. Dziś rano po odpaleniu auta to już zupełnie nic nie grało. Nie reagowało ani radio ani zmieniarka, działa jedynie komputer pokładowy i menu. Nie pomogło nawet otwarcie bagażnika, czy wysunięcie płyt ze zmieniarki. Radio zaskoczyło dopiero po ponownym uruchomieniu auta. Czy ktokolwiek spotkał się już z takim przypadkiem? Proszę o porady i pomoc :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja Ci nic nie doradzę ponieważ sam mam podobny problem (navi pro 16:9),chociaż u mnie muzyka z radia lub z CD gra w tedy kiedy chce i z lektorem z nawigacji jest tak samo i to jest połączone bo jak radio mi nie gra to CD i lektor też nie. Raz mam tak że muzyka mi gra przez powiedzmy przez 3 dni z rzędu i potem w kolejnych dniach już ni nie działa, albo potrafi wyłączyć się podczas jazdy, wszystko inne mi chodzi, nawigacja pokazuje mapę, mogę wejść do komputera, nic mi się nie zawiesza. Kabelki są w porządku bo dzisiaj elektryk mi sprawdzał, wyciągnął radio spojrzał na kostki, i tam wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.