Skocz do zawartości

BMW e46 316 ti 116KM 2002rok


saszetka89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo proszę was o pomoc. Z racji tego że jestem kobietą i za bardzo nie znam się na mechanice to postaram się opisać mój problem. Otóż jakiś miesiąc temu zakupiłam BMW E46 316 ti 116km N42 z 2002 roku z niemiecką instalacją gazową. Na początku autko chodziło super lecz tydzień temu zaczęły się problemy...

Na początku zapaliła się kontrolka check auto miało nie równe obroty, szarpało. Pojechałam do mechanika podpiął pod komputer stwierdził że cewki do wymiany. Cewki wymienione dzień, dwa było ok aż do czasu kiedy auto na rozgrzanym silniku zaczęło gasnąć, obroty schodziły nieraz nawet wariowały ale przy każdym zwalnianiu podjeżdzaniu do krzyżówki czy jeżdzie na luzie auto za każdym razem zgasło. Następnie zapaliła się kontrolka EML a póżniej check zaczął migać i szczerze powiem że ledwo dojechałam do domu. Szarpanie, dławienie, gaśnięcie ... ciężko też było odpalić. Silnik gorący i dziwny zapach .... Czy miał ktoś takie problemy? Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valvetronic... Taki piękny... :roll:

 

Dobra rada, znajdź numer do gościa od siebie z miasta który siedzi w bmw, bo nie wiele osób potrafi cokolwiek ogarnąć przy tym silniku, będą Ci wymieniać części(sprawne), wydasz kupę siana a i tak nie będzie poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.