Skocz do zawartości

sprezyna nie pasuje do amortyzatora.


patrickosos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem i nie mogę znaleźć na niego odpowiedzi.

Mam e46 coupe z 2002r m54b25, w zeszłym tygodniu strzeliła mi sprężyna z lewej strony z przodu, kupiłem dwie Nowe sprężyny o tym samym symboli, wyglądały tak samo. Dzisiaj rano zadzwonił do mnie mechanik, który je wymienia i powiedział że jedna sprężyna nie pasuje bo ma inny kształt pierwszego zwoju od dołu i nie pasuje do stopki amortyzatora. Ta która nie pasuje jest okrągła a druga lekko w jajo. Czy jest możliwe że na przykład są różne amortyzatory? Czy może sprężyna jest jakas wadliwa lub zle jest naniesione oznaczenie ? Czy ktoś miał kiedyś podobna sytuacje lub wie o co może chodzić ?

 

Jutro muszę pojechać z Krakowa do Łodzi w wrócić z Łodzi do Przemyśla i nie ma szans zebym odwołał tą trasę, czy mogę pojechać z jedną sprezyna nowa a druga Stara ? Będzie to bezpieczne ?

Bardzo proszę o merytoryczne odpowiedzi.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatory mają takie same gniazda.Może być różnica jak ktoś odwrotnie zakłada.A moze poprostu jakaś trafiona.Co za firma springow?

Wysyłane z mojego SM-T705 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

czy mogę pojechać z jedną sprezyna nowa a druga Stara ? Będzie to bezpieczne ?

To nie jest zalecana ale jak auto nie krzywo stoi to bym pojechał w trasę i następnie to zrobił.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.