Skocz do zawartości

Koło pasowe do sprężarki klimatyzacji TEAMEC TM8629722 N52


guzoskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem ze sprężarką klimatyzacji. Sama sprężarka jest sprawna jednak strasznie głośnio piszczy koło pasowe. Samo koło pasowe to małe pieniądze, jednak mój mechanik oznajmił mi że u mnie w klimatyzacji nie może podmienić koła pasowego w sprężarce bo w intercarsie mają tylko koła pasowe ze sprzęgłem, a ja niby go nie mam.

 

Model mojej sprężarki to TEAMEC TM8629722 (mechanik mi to powiedział po zdjęciu koła pasowego).

 

Szukałem na internecie kółka do tej sprężarki - bezskutecznie. :mad2:

 

Myślę już nad zakupem używanej sprężarki tylko żeby uzyskać to koło pasowe. Jednak tutaj pojawia się problem.

 

Czy w bmw e90 n52 były montowane różne sprężarki :?:

 

W necie doszukałem się że do mojego modelu pasują spreżarki - Denso - Teamec - Valeo - Lucas (oczywiście te informacje mam z http://autowanda.pl/?page=catalog/browse&cat[cat]=5f6e6695&cat[cmf]=2f5&cat[cmo]=17f2&cat[cve]=4af7&offset=0&sort= )

 

Dzwoniłem również po sprzedawcach z allegro i pytałem czy nie mają samego koła pasowego, albo uszkodzonej sprężarki, ale ze sprawnym kołem pasowym. Dziwili się :shock: jak im opowiadałem swoją historię, bo mówili że tam jest to sprzęgło.

 

Tak więc czy do mojego modelu bmw były montowane różne sprężarki ?

Czy te różne sprężarki różnią się również tym że w jednych jest sprężarka a w innych nie ma ?

Czy ma ktoś uszkodzoną sprężarkę TEAMEC TM8629722 ze sprawnym kołem pasowym ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.