Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy na hak - porady, wady, zalety - wideo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Fanów czterech kółek,

 

sezon rowerowy w pełni (dla niektórych dopiero się rozpoczyna), w związku z czym wielu z Was zapewne myśli nad zakupem bagażnika rowerowego.

 

Osobiście posiadam bagażnik montowany na hak i jestem z niego bardzo zadowolony. Aby ułatwić innym decyzję nagrałem poradnik wideo, w którym staram się zaprezentować wszelkie wady i zalety tego rozwiązania. Umieściłem również informacje na temat przepisów i sposobu montażu rowerów.

 

Mam nadzieję, że komuś z Was przyda się ten materiał. Zapraszam:

https://wikivid.eu/pl/zobaczVid/755/bagaznik-rowerowy-na-hak-opis-wady-zalety-porady-montaz

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało :)

 

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z bagażnikami na hak masz ten probem, że potrzebujesz tej trzeciej tablicy, której mieć nie możesz, więc jeżdżenie z przełożoną, albo brakiem to jeżdżenie z nadzieją, że mandatu nie dostaniesz. Co prawda niby coś tam ruszyli nasi kochani rządzący i ma być możliwość dorobienia trzeciej za dopłatą, co najlepsze dla nas nie jest, ale zawsze. Tutaj więcej o tej zmianie

 

Co do bagażnika to ja mam akurat montowany na dach, bo wbrew temu co się wydaje stawia mniejsze opory, plus nie muszę ufać tym co jadą za mną, że lekko mnie w tyłek całując pogną mi cały rower. Myślałem o Thule, ale trochę cenowo mnie odrzucili, więc poszukałem czegoś tańszego i mam uchwyt rowerowy Aguri, który do tej pory bardzo spoko się spisuje i mogę polecić :) Chyba, ze komuś kasa ciąży to Thule oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten poradnik. Taki bagażnik mocowany na hak to dobre rozwiązanie gdy potrzebujemy zabrać rower w dalszą podróż. Istnieje tylko problem z tablicą rejestracyjną, nie wiem jak to można rozwiązać, żeby nie mieć kłopotów z prawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.