Skocz do zawartości

Klapki w kolektorze 325d pre lci


jarimir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie czy orientuje sie ktos czy to prawda ze w 325d nie bylo klapek?? Do tej pory bylem przekonany ze sa klapki i mialem sie zabrac za nie ale wyczytalem na zagranicznym forum gdzies ze kilka osob pisalo ze 325d nie posiada klapek i to mnie zdziwilo. MOje auto to E93 325d z 2008roku. Czy mozna jakos po vin-ie sprawdzic czy sa klapki lub ewentualnie jakos sprawdzic bez rozbierania wszystkiego ?? Z gory dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :cool2: I wydaje mi sie ze jednak jestem lucky i naprawde nie ma bo teraz znalazlem cos takiego http://www.etk.cc/bmw/PL/search/selectCar/E93/Cab/BMW+325d/ECE/11/11_3957/ i wg tego tez pokazuje ze nie ma . Czyli ze co moge spac spokojnie??? A czy ktos sie orientuje czy ma sens wylaczenie EGR w tym silniku ??? Od jakiegos czasu zaczela mi kopcic na czarno przy mocnym dodawaniu gazu. Dodam ze dpf zostal usuniety, remap jest zrobiony i zamontowany duzo wiekszy intercooler. Na poczatku nie kopcilo ale po zmianie intercoolera podczas jazdy zsunal sie jeden waz i ledwo do domu wrocilem a miedzy czasie pojawil sie blad silnika. Po powrocie do domu usterke usunalem ale kontrolka palila sie jeszcze jakis czas az sama zniknela i teraz mam zagadke czy ten blad ktory jest ( jesli nie usuwalem to podejrzewam ze sam sie nie usunal a jedynie kontrolka zniknela) powoduje kopcenie czy moze egr ?? Jak by ktos mial jakis pomysl to piszcie smialo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.