Skocz do zawartości

Streaming muzyki przez orginalny adapter bluetooth


bob-17

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy istnieje możliwość przesyłania muzyki bezpośrednio z telefonu do radia.

Posiadam radio Business CD (takie https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/65_0462/PJ57424/0/0/0/0/0) oraz adapter na telefon wraz z bluetoth (prawdopodobni taki https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesc/84640302170/84_0548)

Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem i czy udało się go rozwiązać?

Pozdrawiam serdecznie

 

Ps. jeśli chodzi o telefon to posiadam LG Nexus 5 z Lolipopem na pokładzie

Ps1. swoją drogą po aktualizacji telefonu nie rozłącza mi się połączenie bluetooth ale to może być wina romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje główne pytanie to nie, nie ma możliwości przesłania bezpośrednio muzyki z telefonu do radia poprzez bluetooth - brak odpowiedniego prfilu A2DP.

 

To, że nie rozłącza połączenia to raczej wina softu na telefonie, ale przyczym może być więcej, czysto protokołowych. Powiedz jaką masz wersję tego Lolipopa może uda mi się zanalizowac problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie brak A2DP ma sens. Choć z drugiej strony w przypadku rozmowy telefonicznej dźwięk (w średniej jakości) jest przesyłany. Pomyślałem sobie, że może istnieje jakaś apka, która pozwala na symulowanie połączenia i w ten sposób wysyłać dźwięk do radyjka. Ale to takie moje luźne myśli.

Jeśli chodzi o soft na telefonie to CM 12-20150331. Jest to zastanawiające zwłaszcza, że na CM 11 nie było problemu z łączeniem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.