Skocz do zawartości

Potrzebny Elektryk-mechanik


Kacper06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję mechanika dobrze znającego temat bmw. W samochodzie posiadam fotele sportowe, zostały one zamontowane przez poprzedniego właściciela, aczkolwiek nie zostało podłączone pompowanie boczków. Do tego sprawa tempomatu - wyskakuje komunikat "tempomat aktywny nie sprawny" - w samochodzie został założony kompletny m-pakiet, zderzak przedni prawdopodobnie był już z radarem więc na początku stwierdziłem, że na taki akurat poprzedni właściciel trafił ale rączka od sterowania tempomatem jest także od aktywnego (jest dodatkowe sterowanie). W przednim zderzaku są także czujniki parkowania, niestety także nie podłączone, brakuje tu panelu pod klimatyzacją. Ostatnią rzeczą jest dostęp komfortowy - jest możliwość instalacji ów systemu ? W klamce posiadam uwypuklenia, pilot jest normalny, nie z wymienną baterią co wskazywało by na dostęp komfortowy. Generalnie była to uboga wersja samochodu, do której wiele zostało dołożone a nie wszystko zostało podłączone. Jestem osobą zieloną w temacie, nigdy przy samochodach nie "dłubałem" stąd boję się brać za cokolwiek, żeby jeszcze bardziej nie namieszać. Podsumowując do ogarnięcia jest :

- podłączenie pompowania boczków i lędźwi przednich foteli (z tego co wyczytałem na forum może być tylko konieczne podprowadzenie zasilania)

- sprawdzenie o co chodzi z tempomatem

- podłączenie czujników (dokupię panel i cokolwiek będzie trzeba)

- sprawdzenie czy da się coś zrobić z dostępem komfortowym

Generalnie szukam kogoś z dolnego śląska i okolic, ale jeżeli jest na forum ktoś kto siedzi w temacie i uważa, że jest w stanie zrobić chociaż część z tych rzeczy a mieszka gdzieś dalej proszę o info, jeżeli nie będzie nikogo bliżej mnie to byłbym w stanie przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.