Skocz do zawartości

[E46]Problem z licznikiem


kkaczor135

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z licznikiem BMW e46 320d 1999r. Zaczęło się od poboru prądu przez alternator, zostało to naprawione. Wcześniej zostały wypięte wszystkie bezpieczniki, po ponownym wpięciu wszystkich bezpieczników naprawieniu alternatora przyszła pora jechać. Po przekręceniu stacyjki już zaczęło mnie coś niepokoić świeciła tylko poduszka i ręczny, nie zaświeciła kontrolka od świec, jednak po uruchomieniu i dodaniu gazu żadna z wskazówek się nie ruszyła nawet wskazówka od poziomu paliwa.

Chciałem zapytać czy ktoś już miał taki przypadek i jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam posiadam również e46 z tego rocznika ,u mnie dodatkowo jeszcze wariowały wskazówki zegarów. Mechanik który mi to zrobił(wymienił licznik) powiedział ,że to wina czegoś tam w zegarach nie pamiętam dokładnie nazwy. Po wymianie licznika problem znikł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to podepnę się do tematu i opisze mój problem po założeniu ramek na zegary i wymianie radia oryginalnego na radio z navi od navipremium http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-bmw-3-e46-1998-2006-dvd-usb-bt-i5074568364.html i wymianie żarówek w oświetleniu nad lusterkiem tych dwóch po boku a w środku została normalna i w schowku na Ledy z opcją can bus.Teraz po montażu po otworzeniu drzwi światełko się świeci a jak po chwili chcę zgasić to przy wyłączeniu drgną wskazówki licznika Tak ma być czy może cos sknociłem prosze o odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.