Skocz do zawartości

F10 - Muzyka z pen-drive'a i foldery


F1le

Rekomendowane odpowiedzi

Rzezbie i rzezbie i wyrzezbic nie mogę. Wrzuciłem sobie pen-drive'a z audio, problem w tym, a wlasciwie nie problem bo tak chce, że mam muzyke posegregowana w folderach. I teraz zasadnicze pytanie :

 

Jak zmieniać te foldery? W czasie jazdy naciskam ten guzik na kierownicy pod prawym kciukiem i się pojawia lista piosenek do wyboru. Jak włączę head-up display to już nie pojawia się na zegarach i vice versa, ale moge wybrać piosenki tylko i wyłącznie z pierwszego folderu, całej reszty nie widzi. Ktoś ma jakąś poradę dla nowicjusza czy to się da zrobić czy wszystko musze wrzucić w jeden worek? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zanim zrobię coś głupiego jednak zaczerpnę porady tutaj bo moja pomysłowość się skończyla i liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników.

 

Za każdym razem jak chcę dograć muzykę z pen-drive'a na dysk dogrywa ją jako odrębna kolekcja. Efekt jest taki, że muszę zmieniać całe kolekcję a chcę póki co mieć wszystko w jednym miejscu. Próbowałem jak na zdjęciu zmienić nazwę kolekcji na tą samą, ale nie chce. Czy to trzeba za każdym razem kasować wszystko i od początku wszystko zgrywać z pen-drive'a żeby mieć w jednym folderze? Czy istnieje bardziej sprytna metoda integracji do której nie udało mi się dojść?

 

http://imageshack.com/a/img537/5846/tZwi33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.