Skocz do zawartości

Bmw e65 730d gaśnie na zimnym silniku + błąd skrzyni+ddrive


Kuter23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pare problemów z moim Bmw 730d sport 2006r i niewiem od czego zacząć jest wiele postów na ten temat tylko żaden nie dzieje się tak jak w moim przypadku mianowicie sprawa jest taka dzieje się to zazwyczaj rano na zimnym silniku i popołudniu po pracy po odpaleniu przejadę od 0-3km samochód zgaśnie i wyskakuje błąd skrzyni i mam tylko 3,4,5 bieg lub wyskakuje błąd dynamic drive delikatne szarpnięcie i błąd skrzyni . Wyciągnę kluczyk wsadzę odpale i wszystko wpozadku pózniej jak silnik się nagrzeje jest wszystko ok podpiąłem kompa i wyszły błędy takie jak 3e90 crankshaft sensor signal ,507d parking gear 51a7 engine speed ,d1e5 no message engine speed .aa . 00,01,62,7a no found . D8cf control modules setpoint actual configuration not match. 94e7 control module fault . Dodam ze zaczęło się to dziać po zmianie opon na zimowe tylne opony nie są w takim rozmiarze jak powinny być i dzieje się to przeważnie po wyjściu z zakrętu w lewo bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz rozmiary na lato, a na jakich jeździsz teraz?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam lato 245/45/19 przód 275/40/19 tył zima 245/45/19 przód 255/40/19 tył

275/40/19 nie może być zamiennikiem do 255/40/19 lub odwrotnie - zależy który rozmiar masz fabrycznie. Komputer wykrywa złe rozmiary opon na tyle i pokazuje błąd. Różnice w prędkości obrotowej kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.