Skocz do zawartości

E65 TV MPEG4


hubizx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nurtuje mnie temat mpeg4 w E65. Probowałem coś w tym temacie zrobic i to co udało mi się znaleśc to tylko jeden system to zapewnia:

http://caraudio-systems.de/bmw_dvblogic_eng.html

 

Ale okazuje się że ów tuner zadziała tylko z E65 które nie posiadają dodatkowego monitora z tyłu, jest to zdanie producenta tunera, w manualu nie jest to jasno powiedziane, przed zakupem chciałem się upewnić czy tuner zadziała w moim aucie, stąd była ta dyskucja. Ja taki monitor posiadam i tym samym producent twierdzi że tuner nie zadziała u mnie.

 

Ja zdecydował bym sie na niego nawet jeżeli działał by tylko na przednim monitorze, to by mi wystarczyło, tuner odtwarza tez divix i mkv. Jednak nikt mi nie da takiej gwarancji że wogóle zadziała u mnie.

 

Może ktoś zna na tyle dobrze system w E65 żeby powiedzieć coś więcej na temat, dlaczego ten tuner ma zadziałać w wersji bez tylnego monitora a z nim juz nie. Jest to dla mnie sporą zagadką.

 

--

Pozdr.

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie z nimi rozmawiałem a oni rozmawiali z producentem sprzetu którego są przedstawicielami-dystrybutorami.

A oni upewniali się u producenta czy tuner zadziała w moim aucie, wniosek był jeden: zadziałał by jak by w moim auci nie było tylnego monitora. Gdybym go nie posiadał kupiłbym ten tuner. A w obecnej sytuacji nie chce ryzykować, dlatego probuje sie dowiedziec w czym ten tylny monitor przeszkadza.

 

--

Pozdr.

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.