Skocz do zawartości

BMW Update DVD Road MAP Europe HIGH (MK4) 2015


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale w temacie masz mapy których my używamy wiec zle nagrywasz a tutaj już nikt nie pomoze ,bo to nie forum informatyczne kolego.Próbuj do skutku

 

Czyli to muszą być mapy które odpowiadają nazwie mojej nawigacji ? Bo ja myślałem, że to tylko odmiany większymi funkacji.

 

A w ogóle czytnik jest sprawny, czyta płyty? Spróbuj nagrać płytę z najniższą prędkością programem cdburnerxp w trybie modex2

 

Obecnie w napędzie mam CD z mapami i czyta go bez problemu, więc napęd jeszcze działa. Niestety najniższa prędkość z jaką mogę nagrać to x3, niestety ale nie mam windowsa więc nie mogę korzystać z programu który podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca bo według tego

 

E65 and E66 Systems

 

Enter the Service Mode of the Control Display.

Select “MOST Devices”.

Scroll down and select “Navigation”.

Scroll down a few pages until “Software Version” is displayed.

Software version for CD navigation (NAVI01) should be 7.3.2 (I-level E065-05-03-810.2).

Software version for DVD navigation (NAVI02) should be 8.4.4 (I-level E065-05-03-800.2).

Software version for DVD navigation (NAVI03) should be E065-08-03-550 (SW 09.08.02).

 

 

The BMW navigation systems came in versions from Mk1 to Mk4 up until 2003.

 

Mam Nav02, wiec sam już nie wiem które mapy powinienem ściągać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik z tyłu masz ??? W bagażniku ??MK4 były od 2004 roku montowane w zaleznosci od wersji auta .Sprawdz sobie po vin albo wrzuć fotkę.Po co męczyć ten temat jak wiesz lepiej :cool2:

Poza tym to nie temat o tym kto ma jaką navi :mad2: :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do e65 będzie dobry soft ten z linku (wszyscy na forum bmw polecają od yaza) mam mk4 w e65 z 2007roku DVD na czytniku, ale boję się wgrywać żeby nie uwalić navi. Może ktoś już wgrywał któryś z tych softów? Bo [podobno e65 to jest mk4 ale nie pełne, tak samo jak nie jest to iDrive i bądź tu mądry.

 

http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT

 

Nie chodzi mi o spolszczenie całego systemu tylko o navi. Bo obecnie mam cały system po angielsku a navi po niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował do e65, bo tam jest iDrive i nie wiem jak to jest połączone.

MK4 w e65 nie wygląda tak?

http://i.ebayimg.com/00/s/NTM1WDgwMA==/z/ObEAAMXQVERSt01s/$_35.JPG

 

 

Spolszczyć całe menu się da, ale musi to zrobić ktoś kto się na tym zna i zajmuje się takimi rzeczami, bo tam chyba do paru modułów trzeba wgrać spolszczenie, a jak się coś wysypie to stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę ale w menu nawigacji w e65 nie ma opcji wyboru jezyka. Jest tylko w menu całego systemu w setings do wyboru mam EN, DE, FR. W navi nie ma żadnej opcji wyboru języka. Do e65 da się na pewno wgrać navi po Polsku z płyty bo dzwoniłem do kolesia to chce za płytę 400zł, która spolszczy mi tylko nawigację. Może ma ktoś jakiś link lub info skąd pobrać PL Menu do navi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.